Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Панахида за загиблими майданівцями

Панахида за загиблими майданівцями

20 лютого в парку "Небесна Сотня" біля озера РЗТА в с. Городок о 12 годині відбудеться панахида за загиблими майданівцями, які віддали своє життя за волю, cвободу та гідність українського народу.

Разом помолимось за їх вічний спокій


Слава, і вічна пам'ять Героям


Ініціативна група 0965411514

1442
RSS
Анатолій Конопуд
20:02
Захід по вшануванню загиблих на Майдані під час Революції гідності 2014р. відбувся на належному рівні: були священники і була відправлена панахида за загиблими, були виступи очевидців-учасників тих подій, а також приїзджих гостей з різних сіл (Карпилівка, Михайлівка, Понебель, Обарів, Дядьковичі, Біла Криниця, східних сіл нашого району і м.Рівне).Можна відмітити розуміння і належне ставлення до заходу людей(хоча не всіх, була висловлена скарга, що в селах східної частини нашого району на жаль не мають належного ставлення до даної події),їхню зростаючу свідомість.
Думаю, що майдан не закінчився, а лише «взяв паузу».Таке життя не влаштовує нікого, за винятком…
Тому шана і слава померлим за наше гідне майбутнє! Ну а людям потрібно гуртуватись і боротись за переміни, реформи і гідне життя в правовій, демократичній,європейській Україні!
Ну і на кінець віриться, що владі(с/р)вистачить глузду доробити ремонт дороги, що веде до парку Небесної Сотні і парку відпочинку.
Анатолій Конопуд
20:11
Уже вдруге було знайдено наш державний прапор, що валявся на землі(кимось знятий з мачти), а також вивіска «Парк відпочинку», що біля ставка на Морозівці.На заяву В.Чемерика в поліцію(написана 9 березня 16р.) була дана відповідь 6 березням 16р.!!! Що там написано, то і переписувати не хочеться.У розмові з нач.районної поліції В.Чемерик отримав усно відповідь, що ви б ще на хліві почепили...?!!! Що це сепаратизм(адже 2р. тому знімали також прапори...), вдруге чиясь шалость, чи комусь неподобається, що є реально народне, нормальне місце відпочинку(культурного)?!!!
Загрузка...