Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Перевізники міжміських маршрутів добилися компенсації за пальне

Перевізники міжміських маршрутів добилися компенсації за пальне

Жителям Городка та інших сіл Рівненського району досить часто доводиться користуватися міжміськими маршрутками, оскільки більшість селян добирається на роботу або навчання в обласний центр саме цим видом транспорту, їздять маршрутками і в сусідні села чи міста до родичів або в справах. Хоча до недавнього часу обласна влада офіційно не підвищувала тарифи на міжміські перевезення, окремі перевізники вирішили це питання самостійно, самовільно піднявши ціни на проїзд.

Після того, як без усіляких погоджень із чиновниками окремі перевізники міжміських маршрутів підняли вартість проїзду на 50%, а то й 70%, представники обласної влади почали грозити їм штрафами та позбавленням ліцензій. Ігор Тимошенко, що очолює департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, заявив, що підвищення незаконне, адже існує чітка процедура встановлення нових тарифів: подається заявка під перевізника, потім відбувається народне обговорення. Тимошенко розуміє, що пальне подорожчало, але нагадує перевізникам, що й доходи сільського населення, яке переважно користується такими маршрутками, теж не зросли. Він закликав перевізників та представників громадськості організувати «круглий стіл» і домовитися на рахунок тарифів, які потім затвердить ОДА. Нарешті в четвер, 25 лютого, пройшли обласні збори для перевізників міжміських маршрутів, де обговорювалося питання тарифів. Валентин Демчук, котрий очолює ГО «Союз перевізників України», каже, що було два варіанти: або взагалі зупинити міжміські перевезення як нерентабельні, або підвищити тариф. У результаті вирішили, що введуть компенсацію вартості пального для перевізників. Таким чином сам тариф залишився незмінним і складає 36 копійок із ПДВ (30 копійок без ПДВ) за один кілометр, але тепер кожен міжміський перевізник додаватиме ще по 20 копійок за кілометр у вигляді компенсації за пальне, вартість якого зростає щодня через високий курс валюти. Така схема почала діяти на деяких міжміських маршрутах уже з сьогоднішнього дня, а на решті запрацює від завтра.

1975
RSS
N_Korn
16:26
Що значить «вирішили, що введуть компенсацію вартості пального для перевізників»? Тепер перевізники вирішують, самі собі що хочуть незважаючи ні на які законодавчі акти. То навіщо тоді виконавча… законодавча....і так далі влада, якщо хто хоче собі встановлює правила.Є постанова КМУ від 25.12.1996 №1548, згідно якої облдержадміністраціям надається право встановлювати тарифи на пасажиро-кілометр. Таке розпорядження ОДА є від 15.05.2014 №159 його ніхто не відміняв. Так що ми будуємо, що змінилося? Хто має гроші, він не повинен ні копійки втрачати, а те що людям з/п, пенсіїї ніхто не піднімає це не важливо.Головне перевізники втрачають. А те що ніхто не веде контроль, скільки реально мають на перевезеннях нікому діла не має.Будемо мовчати… так буде і далі… Проковтнули підняття на 4-5 грн. без законодавчих актів… давайте мовчки і це проковтнемо…
16:32
Вже немає сили теріти((( їм захотілося підняти ціну, вони підняли(
N_Korn
16:39
Потрібно не мовчати. Сьогодні я підняла це питання в маршрутці, щоб мені надали документи згідно підняття, а їх ще в природі не існує. Але не це вразило, коли велася розмова щодо пояснення про підняття вартості про її незаконність… повна маршрутка людей сиділа мовчки і складалося враження що всіх це задовільняє… невже ми сільське населення як стадо баранів будемо мовчати… так не має бути.Будь -яка дія має бути законною.
Дубно
16:40
Все вірно знахабніли зовсім, Рівне-Дубно з 15 грн. підскочило до 20 грн.
N_Korn
16:44
Потрібно робити звернення колективні в усі інстанції ОДА, РДА, Сільську раду… хай щось роблять. Мені наприклад подобається лавочка у сусіда і що… я зроблю збори сімейні і піду її заберу...і так далі… Ми ж живемо в країні і мають працювати закони.
16:46
Я сьогодні зранку теж поцікавилася підставою підвищення тарифів, мені теж нічого не відповіли, але за проїзд по новій вартості порахували( як на тендер то богдана виставляються, а як їздить кожний день то спринтер, в який у час пік не можна сісти(і це для них нормально
N_Korn
17:15
Я сьогодні дзвонила до управління промисловості і інфраструктури.Мені сказали що підняття не законне. Вони зараз готують новий тариф на пасажиро-кілометр… але він буде готовий не раніше як за 3 тижні. Має бути нове розпорядження голови ОДА з тирифом 40 копійок за 1 км… наші перевізники з математикою не дружать… до кінцевої зупинки вул.Садова 12 км 600 м… якщо взяти 40 коп + ПДВ=48 коп*12,6=6 грн 05 коп, а вони до центру беруть 6 грн… як таке може бути… все для себе «любимих»
N_KORN
21:46
НА САЙТІ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З«ЯВИЛОСЯ НОВИНА „САМОЧИННЕ ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ – ПРОТИЗАКОННЕ“: www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/33760.htm
а ТАКОЖ Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков ініціює проведення круглого столу за участю перевізників і пасажирів. Про це пише його прес-секретар Сергій Мініч у „Фейсбуку“ на сторінці групи „Рівненщина політична“:

»Одностороннє рішення перевізників підвищити тариф — незаконне, бо його не затверджували в облдержадміністрації. Людям, які не згодні з такими тарифами, варто звернутися в відділ цінової політики Рівненської ОДА.
Віталій Чугунніков ініціює засідання круглого столу між перевізниками та пасажирами, щоб обговорити ціни на перевезення та знайти порозуміння. Лише після цього збалансований тариф можна буде затверджувати".

N_Korn
18:46
Завтра, 4 березня, на Рівненщині відбудуться громадські слухання. Ініціатором заходу є облдержадміністрація.

Аби обговорити ситуацію, що склалася із пасажирськими перевезеннями на приміських та міжміських маршрутах Рівненщини за «круглим столом» зберуться перевізники, громадськість та влада.

У громадських слуханнях візьме участь голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков та його перший заступник Юрій Приварський, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Ігор Тимошенко, заступник начальника управління інфраструктури та промисловості ОДА Людмила Замрій.

Захід відбудеться в залі засідань ОДА (к. 601). Початок о 15 годині. Нагадаємо, що перевізники підвищують тариф незаконно.

charivne.info/rivne-news/Chuhunnikov-syade-iz-pereviznikami-za-stil-perehovoriv
N_Korn
18:51
Перевізники вчергове перегнули владу та громадськість через коліно.
Анатолій Бондарчук…
P.S. Якщо ми не будемо реагувати на підняття тарифів, то їх з часом легалізують, а представники влади скажуть, що «ну Ви ж промовчали, то значить Вас все влаштовує». Отак от.
4vlada.com/blogs/1098/41869
21:54
Тут крім людей, повинна сказати своє слово і сільрада вона в першу чергу повинна захищати права мешканців та контролювати перевізників що надають «послуги» з перевезення (які машини на маршруті їздять.а які брали участь в тендері, чи не порушується графік руху ,«подорожчання» проїзду, вартість проїзду від реального кілометражу та інше).Хоча і самі люди повинні займати більш активнішу позицію та вимагати від чиновників відпрацьовувати свою зарплату.
N_KORN
22:02
Побачимо, як відреагує с/рада. Звернення в с/раду від громади, щодо незгоди з такими цінами, з підписами передано. Чекаємо відповіді.
сєржик
23:28
Люди, а чому ви не пишете звернення у всі інстанції про підвищення цін на продукти харчування? Чи у Вас світ клином зійшовся на перевізниках? Хотівби я побачити Вас коли всі маршрутки стануть «дубом». Не судіть і не судимі будете.
10:18
Тариф на проїзд затверджений Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 19.03.2015 року №114, зареєстрованого в управлінні юстиції 25.03.2015 року №2/1148. www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/catalog/item/5299.htm
Вартість проїзду 0,40 грн. за 1 км. дороги, з врахуванням ПДВ 0,48 грн. Проте маршрутчики цього ніби то не знають, та інформації до пасажирів не доносять, і користуються необізнаністю населення. Їхала на вихідних у Городок з Рівного від Луцького кільця (відстань ~ 6 км.), 0,48*6=2,88 грн. Плачу 3 грн., а водій каже що вартість 6 грн. ( я принципово заплатила 3 грн., посилаючись на розпорядження). Вважаю що зі свавіллям маршрутчиків необхідно боротись, поінформувати населення на місцях, розвісити оголошення про відстані між зупинками та вартість. Не хочуть працювати прозоро та справедливо, на їх місце знайдуться інші. Які думки городчан з цього приводу?
N
16:11
Щоб чогось досягти потрібно гуртуватися… один у полі не воїн.У Львові пасажири бойкотуватимуть маршрутки vgolos.com.ua/news/zavtra_lvivyany_boykotuvatymut_marshrutky_177671.html
Загрузка...