Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Перша громада на Рівненщині захотіла приєднатися до обласного центру

Перша громада на Рівненщині захотіла приєднатися до обласного центру
На Рівненщині ініційовано процес приєднання до міста обласного значення. Мова йде про приєднання села Заболоття до сусіднього міста Вараша. Відповідне розпорядження 21 травня підписав Заболоттівський сільський голова Роман Хондока.
 
Як повідомляє Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», ця пропозиція ще має пройти етап громадського обговорення серед мешканців села, після чого буде винесена на розгляд сільської ради. Таким чином, Заболоттівська сільська громада стала першою громадою на Рівненщині, котра вирішила скористатися недавніми змінами у законодавстві.
 
Мова йде про закон, згідно якого міста обласного значення було прирівняно до спроможних об'єднаних територіальних громад для процедури приєднання. І вони та сусідні села отримали можливість утворювати ОТГ за скороченою процедурою і без проведення виборів.
 
Нагадаємо, що на початку травня представники Рівненського ЦРМС проводили навчання для депутатів та працівників Вараської міської та сусідніх сільських рад, на якому роз'яснювали переваги децентралізації.
299
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...