Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Перший мільйон рівненської продавщиці

Перший мільйон рівненської продавщиці

Хто не мріє за одну мить перетворитися на мільйонера, щоб забезпечити собі та своїм нащадкам безбідне існування! Днями жіночка з Рівненської області, що працює продавщицею на місцевому ринку, виграла в «Лото-забаву» мільйон гривень. Яким чином їй вдалося зірвати джекпот, чи багато грошей та зусиль було витрачено на це?

Новоспечена мільйонерка, яку звати Лідія Сергіївна, розповідає, що ніколи не шикувала і зайвих грошей не мала. Жити разом з трьома дочками та онуками їй доводилося на квартирі у хворої тітки. Невеличке помешкання, тіснота, скромне існування на зарплату продавщиці. Як поставити на ноги підростаюче покоління, де взяти гроші на оплату навчання онукам? Відповідь підказала сама доля: 14 років тому, ще у 2000 році, Лідія Сергіївна розмовляла зі знайомою і та поділилася радісною новиною – мовляв, нещодавно виграла 200 гривень у лотерею. Наша героїня вирішила теж спробувати: перший же придбаний білет приніс їй 10 гривень виграшу. Жінка почала грати в лотерею регулярно. Одного разу виграла автомобіль. Зазвичай, отримавши такий великий приз, люди припиняють гру, вважаючи, що вдруге вже точно не пощастить. Але Лідія Сергіївна не зупинилася і доля посміхнулася їй ще раз, подарувавши тепер мільйон гривень. Жінка дуже щаслива: каже, що витратить ці кошти на матеріальну підтримку своєї великої родини, купуватиме онукам усе необхідне, оплатить їм навчання у ВНЗ. Навряд чи вона б змогла собі це дозволити, якби не це везіння!

801
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...