Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Першокласники Городка хочуть вчитися в Рівному!

Першокласники Городка хочуть вчитися в Рівному!

З початку лютого стартувала програма прийому заявок від батьків, діти яких цієї осені повинні піти до першого класу. Хоча минуло лише трохи більше ніж два тижні, директори та завучі рівненських шкіл зазначають, що цьогоріч батьки дуже активні: за цей час встигла подати заявки майже половина усіх, хто має дитину шестирічного віку!

Серед мешканців Городка є чимало таких, хто хоче, щоб їх дитина здобувала освіту не в селі, а в обласному центрі. Найбільшою популярністю серед жителів нашого села користується рівненська школа №19, яка знаходиться на Макарова, 48 – дуже близько до Луцького кільця, а відповідно сюди зручно діставатися. Однак у цій школі занадто висока конкуренція, як для звичайного навчального закладу, а не гімназії чи ліцею – за перші два тижні вступної кампанії працівники школи прийняли вже понад п’ятдесят заявок від батьків майбутніх першокласників із Рівного, Городка та Обарова. А оскільки, згідно з законом, першочергове право навчання в школі мають діти, які живуть у цьому районі, привілейованими вступниками є дітки, що мешкають у Рівному по вулиці Млинівській та Макарова. Заступник директора 19-ої школи Олександра Мартинюк каже, що вперше за 15 років роботи на цій посаді бачить такий ажіотаж навколо свого навчального закладу. Цього року у перший клас мали б відправитися 17 тисяч наших маленьких земляків, але цей показник буде трохи меншим: лише 15 з половиною тисяч діток сядуть за парти, а інші півтори тисячі були визнані фізично та психологічно не готовими до школи, тому їм доведеться ще рік походити до дитячого садочка. Нагадуємо батькам маленьких вступників, що при прийомі до звичайної школи завучі не мають права влаштовувати дітям «вступні іспити», а при прийомі в елітні заклади на зразок гімназій малюкам проводять тести на загальний розвиток, мислення, логіку, але ніхто не має права тестувати навики читання, письма, лічби чи, тим більше, знання іноземної мови.

1266
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...