Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

«Північний об`їзд» Рівного буде через Городок і Шпанів

«Північний об`їзд» Рівного буде через Городок і Шпанів
30 та 31 січня у селах Городок та Шпанів проходили громадські слухання щодо розроблення проектної документації на будівництво північного об'їзду міста Рівне. Як повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг області, присутніми були депутати та члени виконавчого комітету селищних рад.
 
 
 
 
 
Довжина нової магістралі складе понад 14 кілометрів. У рамках проекту буде «з нуля» побудована ділянка довжиною 6 кілометрів з реконструкцією 4-кілометрової ділянки і поточним середнім ремонтом вже існуючої та діючої дороги довжиною 4,2 кілометра.
 
 
 
 
«Новозбудована автомобільна дорога дозволить транзитному транспорту економити час рухаючись до кордону з Європою, міст Київ та Луцьк. Автомобільна дорога матиме другу технічну категорію та дві смуги руху. ЇЇ будівництво призведе до економічного розвитку громади, так як дороги – це важлива складова економіки країни»,- про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Михайло Федорук.
 
У 2019 році урядом уже передбачено 200 мільйонів гривень на реалізацію проекту.
933
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...