Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Побиття неповнолітнього у Карпилівці.

Побиття неповнолітнього у Карпилівці.

18 січня біля церкви с. Карпилівка місцевий житель Андрій Новак (син фермера Володимира Новака) побив 14-річного Богдана Кухарчука (син батюшки). А. Новак близько 10 разів вдарив потерпілого головою, рукою в обличчя та у живіт. У дитини - гематоми, пошкодження сітківки ока та струс мозку. Церковна влада благословила звернутися за фактом інциденту у правоохоронні органи та судмедекспертизу. За фактом побиття відкрито кримінальну справу.

2363
RSS
житель с.Карпилівки
22:40
Які страшні люди ці Новаки і Отець Василь, здається їх ніщо не виправить.
00:18
Коли 35-річний дядько бив 14-літню дитину,- отець Василь саме казав проповідь. Тому, Ви або не почитали уважно, або не дочули у маршрутці про цей інцидент.
анонім
19:03
я в шоці я б цього новака роздерла
анонім
22:34
Новак 100% винуватий, але батюшці теж треба приділити більше уваги синові тому, що Богдан не є чемною, спокійною дитиною, як належить бути сину батюшки.
22:51
Напишу відверто: якихось неприйнятних рис характеру у Богданові я не помічав. Але вдачу має експресивну. Шило в… є. Переросте.
ірина
12:15
Побити дитину може кожен, біжи побий батька, тоді будеш можливо вважати себе чоловіком.
Загрузка...