Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Польські рятувальники привезли обладнання для ОТГ області

Польські рятувальники привезли обладнання для ОТГ області
Три сучасні мобільні намети, обігрівачі, а також обладнання для дитячих пожежних смуг надали для ОТГ Рівненщини. Не всім, а лише тим які беруть участь у проекті «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення». Допомогу привезли рятувальники із Польщі. Про це інформує сайт Децентралізація.
 
У рамках проекту 36 добровольців-вогнеборців з місцевого населення сіл Велика Омеляна та Біла Криниця Рівненського району та села Бугрин Гощанського району пройшли навчання з домедичної та пожежно-рятувальної підготовки на навчально-тренувальних комплексах Рівненщини та Республіки Польща.
 
Для потреб об’єднаних територіальних громад передано багато сучасного аварійно-рятувального обладнання. Також в селі Бугрин Гощанського району (Бугринська ОТГ) було відреставроване приміщення депо для потреб добровольців-вогнеборців. Нове приміщення під пожежне депо планується відкрити до кінця листопада у селі Біла Криниця Рівненського району.
253
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...