Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Повідомлення з Карпилівки

Повідомлення з Карпилівки

У нашому селі Карпилівка, церква, яка будується за кошти громади, майже приватна. Це так думають деякі особи, що віднесли себе до статусу святих. Скоро в церкві розмістять свої портрети і будемо до них молиться. До них відноситься і сім'я Новаків, яка щонеділі б'є поклони у Святому храмі, що аж підлога тріщить. Не знаю тільки у кого вони вірять: у Бога чи у ідола. Нещодавно пан Новак старший купив престол у церкву з нагоди свого дня народження, може буде разом з священником Василем правити. Його син 35-річний Андрій побив неповнолітнього Богдана - сина священника (про це ми повідомляли - прим. ред.). Думає, що його синочок Юра,через якого все сталося - "ангелочок". А цей хлопчик носиться по церкві як угорілий, штовхаючи прихожан, у вівтарі кусає прислужників. Інший "святий" - староста Михайло, перший злодій у колгоспі, а тепер перший брехун у церкві (це ж треба видумати і заявити перед усіма у церкві, що Богдан два роки тому бігав за ним з ножем. Цікаво!- втікав староста чи ні від дванадцятирічної дитини?)

Пані старостиха захищає Новака, розносить плітки по селі, що Андрій розбороняв дітей під час бійки.

Шановні "святоші", опустіться на землю, ніхто не дозволить Вам більше витирати ноги і гонити батюшку Василя з церкви.

Пропоную зібрати збори парафіяльної громади та поставити крапки над і.

Дуже багато керівників у нашій церкві: і голова парафіяльної ради, який всіма силами добивався на цю посаду, а тепер думає, що він цар і Бог, і двадцятка, яка нічого не робить, і ревізійна комісія, бухгалтер, староста і старостиха і так дальше. А Ви, пан Новак, беріть свій престол і відправляйтесь на свою фазенду у Ядвипіль і там можете проводити служби.

жителі с. Карпилівка


7010
RSS
21:14
Може вже цих «ватників» нарешті заспокоять? То побили хлопця. що колесом трактора заїхав на їхню межу; то Вєра Новак жінку окропом обливає через ревнощі… Доколє? Справа принципова- підключать у разі «гальмування» і депутатів. і журналістів.
18:50
ставимо до відома старшинство церки, спустити новаків на землю абож у землю, якщо недоходить словом дійде ділом…
Іванка
16:19
якщо священнику так погано в приході с карпилівка то нехай перехрестить цю дорогу і зійде з неї. і буде мир і спокій в громаді.наперед вдячні прихожани парафії.
17:26
Питання в іншому. Якщо «святому сімейству» Новаків так чешуться руки повоювати і поінтригувати, то хай їдуть воювати на Схід, а інтригують з подібними собі.
21:06
Таких «наперед вдячних» як ви — чоловік десять у Карпилівці. Чи не здається, що це таким як ви, склочникам, треба перехрестити дорогу і заріктися нею ходити до церкви?
17:38
Вони мають «путінський синдром» — керувати не лише коровами і свиньми, але й церквою. Заздрять духовній владі священиків Церкви.Тому жоден батюшка їх не влаштує. Владолюбство і пиха межі насичення — не мають. Розуміння Християнства — поверхневе («по случаю»).
житель с.Карпилівки
22:26
Свята Церква- це насамперед громадська організація.Все повинна вирішувати двадцятка. Двадцятка повинна зібрати збори села і донести проблему, яка вже тліє багато років, до всіх людей.Отець Василь далеко не є тим священником, який має правити у Святій Церкві,і навчати людей Божого слова, його деякі вчинки не гідні священства. А за шановну сім`ю Новаків взагалі немає що доброго сказати, люди які вірять у Бога, ходять до Церкви стараються бути кращими, добрішими, чеснішими у відношенні до всіх людей, а цій сім ї і це не допомагає… Я рахую все на розсуд мешканців с.Карпилівки, а по відношенню до батюшки, крім людей, треба щоб розібрались в єпархії.
23:38
Перше, ніж обзивати Церкву Христову «громадською організацією», Вам варто було би почитати хоча б «Малий Катехизис». Згодом перейти до «Книги правил», Статуту іт.д.І лише тоді Ви матимете блідо-зелене поняття про ієрархію в Церкві. «Беда, коль пироги начнет печи сапожник,
а сапоги тачать — пирожник „
00:34
Не «житель с. КарпилівкИ», але-«КарпилівкА». Вибачте за уточнення, але так буде вірніше.
Клевань
22:16
Церква Христова -це релігійна громадська організаці, варто пичитати закон України про " Релігійні організації в Україні"
22:22
Варто почитати «Статут про управління УПЦ КП», який узгоджений з органами юстиції.
23:50
1. Парафія – це громада православних християн Української Православної Церкви Київського Патріархату, яка складається зі священнослужителів і мирян та знаходиться під канонічним управлінням свого єпархіального архиєрея і призначеного ним священика – настоятеля.
5. Парафія у своїй діяльності керується цим Статутом, постановами Помісних та Архиєрейських Соборів Української Православної Церкви Київського Патріархату, постановами Священного Синоду, указами та розпорядженнями єпархіального архиєрея, парафіяльним Статутом, а також законодавством України. 8. Органами парафіяльного управління є парафіяльні збори на чолі з настоятелем та парафіяльна рада.
Тобто, Статут не передбачає такого органу, як «двадцятка»(совєцька вигадка). Почитайте самі за цим посиланням :http://cerkva.info/ru/ustav.html Не варто «разглагольствовать» про те, у чому не розумієтеся.
Іванка
16:20
Дуже гарно написано!!! Громада.парафіяни.християни.а тим більше«двадцятка»вибрана загальними зборами громади ніякого значення для церквм немає!!! Тоді де взялася церква?Єпархіальний архієрей та священник збудував??? То чому настоятель не виконує своїх обов«язків згідно Статуту??? Яким» Катахизом"-книгою правил.має користуватись священник.щоб мати «зелене поняття».як говорити проповіді в такий тяжкий для країни час,
16:36
Останній аргумент обскуранта — набір словесного поносу, причому безграмотного. Треба було в школі вчитися, а не протирати штани (чи спідницю).
16:45
Діалектичне мислення передбачає якісь незаперечні аргументи. Людина — не корівка, і не може просто так ляпати «млинці».
16:47
Просто вивчіть питання. Почитайте Статут, якщо Вас таке заняття, звісно, не втомлює.
17:12
Оскільки Ви читати не любите, то сам поясню стисло… В радянські часи для реєстрації релігійної громади необхідно було подати заявку від двадцятьох людей. У наш час підписантами має бути 10 чоловік. Коли громаду зареєстровано в органах юстиції, тоді збираються Парафіяльні збори усіх повнолітніх членів громади, які прямим відкритим голосуванням обирають такий керівний орган, як Парафіяльна рада. Парафіяльна рада складається з Голови ПР(священик зазвичай), Заступника Голови ПР(називайте його «староста), Казначей(т.т.касир). Обирається і Ревізійна комісія у складі трьох чоловік. Парафіяльні збори збираються не рідше одного разу на рік і: вирішують плани на майбутнє; слухають звіт Параф.ради та ревізійної комісії. Парафіяльна рада між зборами виконує рішення Параф.зборів і вирішує поточні питання. Параф.збори(у тому числі і звітно-виборні) скликає Настоятель. і головує на них.І має право „вето“ на рішення як Параф.зборів, так і Параф.ради. Літургійне життя парафії(богослужіння, церковний спів)- абсолютна царина священика( Ви чомусь постійно вперто пишете це слово з двома»Н", плутаючи зі словом «свящеННий»). Ось така «кухня».В діалозі використовуйте фактаж з аргументів, а не «ляпи».
17:22
Ну, а щодо питання «достойності» чи «недостойності» священика — треба теж посилатися на чіткі норми Канонічного права. Але компетенція «достойності»не ваша, а виключно Правлячого Архиєрея.
17:38
Отця Василія я знаю як людину порядну. Він у побуті-скромний. Має бажання поїхати на фронт капеланом, але владика вимагає згоди матушки… А про його гомілетичні задатки, думаю, не Вам судити, оскільки (судячи з Ваших дописів) Ви — людина малограмотна. Ви свою «кашу» з голови мажете безтолковими дописами по серйозних питаннях. Я взагалі прихильник шкільної освіти лише для тих, хто бажає вчитися. А то, навчать людину букви писати, а вона всякі гидоти пише на парканах та в інтернеті…
13:07
А то, навчать людину букви писати, а вона всякі гидоти пише на парканах та в інтернеті…


а потім ця людина йде з генделика, забори ломає, в бійки в«язується і написи на парканах пише*((
с.Городок
18:57
Ви так доступно і грамотно все пояснюєте цим «неграмотним» парафіянам (невдячним)!!! Для чого так трудитися??? Краще навчіть і розкажіть про Вашу мудрість своєму скромному другу!!! ТОЛКУ МОЖЕ БУДЕ БІЛЬШЕ!!!
19:03
+1
Парафіяни вже ДВІЧІ збирали підписи за свого батюшку: близько тисячі-«за», а 14 — «проти». Що тут ще казати? Мудрості я ще не нажив, але знання з обговорюваного предмету маю системні, і перевагу надаю аргументам, а не формі «сам дурак».
Іванка
14:28
Замість Божої любові до мирян о.Василь несе зло.ненависть.ворожду.обіду до тих хто скаже йому правду в очі.Обзиває людей бидлом.злодіями.брехунами… Це так подобає настоятелю Божого храму!!! По яких канонах? (О. Василь в нас дуже грамотний вчитель.а не настоятель з академічною освітою.яку отримав за рахунок тих же парафіян).
15:57
А яку саме «правду» Ви йому в очі казали? Бува, не ті абсурдні байки про «потертий іконостас» чи «приватизацію церкви на себе», які вигадали такі ж примітиви, як і Ви? Ви «Катехизис» знущаючись називаєте «Катахизом», цим висміюючи Віровчення Святої Церкви.Над такими речами може сміятися лише атеїст, і то — тупий. Тому, це саме ви несете хамство і рагулізм усім оточуючим.
с.Городок
22:47
А скажіть но будь-ласка, хіба може в нормального, відповідального Настоятеля Церкви хтось потерти новий іконостас, хіба він щось для цього зробив щоби розкрити, знайти злочинця, щось я такого не чула і не чула щоб він цим переймався.Мабуть таки дійсно байка, комусь наснилось.
23:01
Може… Коли ключі від храму є у багатьох людей, і щодня у храмі працюють майстри. Може, хтось випадково щось ніс. і процарапав. Але ж не треба у цьому відразу звинувачувати Настоятеля? І як він повинен «розкрити»? Покликати міліціонера з собакою? Зрештою, є презумпція невинуватості. І не ображайтеся, але «будь ласка» пишеться без дефісу.
23:10
«А чи можуть у нормального господаря щось вкрасти?!» «Чи можуть доброму господарю кинути у вікно каменюкою?! — звичайно, можуть. І через це доброго господаря ми не назвемо поганим господарем, тому що є зовнішній фактор.
16:52
Церква в карпилівці якого патріархату?
20:07
Київського. Але деякі діячі ще в часи Януковича заважали отцю Василію приватизувати землю біля храму на громаду.Вигадували байки, що «батюшка хоче оформити землю на себе». Вже зараз стало ясно зрозуміло, що вони хотіли добудувати храм, а потім оформити його на Московський патріархат.
21:38
Ваша зверхня риторика недоречна і образлива для простих прихожан. Рівень знань в галузі теології не є тотожним рівню духовності. Як приклад — книжники та фарисеї. Гординя та пиха помножені на заздрість… В такій душі є місце для любові?
21:48
Якраз тут ми обговорювали не «духовність», а церковно-правові моменти. Я не дозволю собі спорити з медиком про анатомію, тому що у цьому я-тупий. І ще — багато у чому. і це мене не ображає.
22:14
Ну Ви, пані, теж не виглядаєте «митарем»… Якраз фарисей і дозволяв собі судити про чиюсь «бездуховність».
22:19
«Что же мытарь? Услышав это, он не сказал: ты кто таков, что говоришь это обо мне? Откуда знаешь жизнь мою? Ты не имел сношений, не жил со мною, не проводил много времени. Почему столько превозносишься? Кто свидетель твоих добрых дел? Зачем хвалишь сам себя? Зачем льстишь сам себе? Ничего такого не сказал мытарь, но, преклонившись, помолился и говорил: Боже, милостив буди мне грешнику (ст. 14)! Чрез такое смиренномудрие мытарь сделался праведным». Иоанн Златоуст.
15:12
незперших вуст, але вкурсі держать хто й що робить й коїться в карпилівці,
Комментарий удален
15:28
то це ви мене шановна вчити будете, якщо прихожани прості й немають своєї думки, а лапшу з вух неможуть познімати, (дай самі напевно неможете) й плити за течією ви всі можете… (
от хто би говорив про гординю,… новаків згадав*((
В такій душі є місце для любові?

ви знаєте шановна таки є любов в серці й навчився любити, і добрий я зараза, але от тільки для людей які й домене добре поставилися…
САМА ТО ВМІЄШ ЛЮБИТИ чи МОЖЕ КОХАТИ?
любити й кохати це різні слова… до вашого відома
Клевань
20:59
Шановний досить ховатися!!! Зніми маску!!! не знущайся з людей!!! немає тобі виправдання!!!
21:26
Добре, Клевань… Я знімаю маску… Моє ім'я — «Клевань-2».
Патріот
21:22
Шановний Клевань, а що правда ріже по очах? В даній ситуації люди діють як партизани, скрито зато ефективно, тому що правда переможе! Слава Україні!!!
19:21
Героя Слава!!!
правда ріже по очах
— ріже, людина чуствує що приходить п13д*ц6 і від цього нікуди недіниться…
Клевань
21:35
Якраз то скрито і ефективно діє Ваш батюшка, прикриваючись дуже надійними людьми, бережіть його щоб не спіткнувся.Бувший призидент теж збирав підписи на виборах і вигравав… І ДЕ Ж ВІН!!!
21:38
Перейдіть вже нарешті до конкретних фактів. А то наганяєте лише туману таємничості — ще бубна не вистачає.
19:26
І ДЕ Ж ВІН!!!

в попі він*(
Ваш батюшка прикриваючись дуже надійними людьми

так ви самі подумайте, батюшка Божа людина… бог все бачить, і накаже за всі гріхи, хоча… там дехто каїться й сповідається кожну неділю, щоб з понеділка ще більше накрасти, нагрішити…
00:04
«Не суди другого за то, что он грешит не так, как ты.....»
люблю життя
00:20
Люди добрі, чому і для чого стільки бруду лити один на одного. Просто неприємно читиати це все. Шановний judas priest, ви дуже обізнані у всіх брудних плітках, які точаться у храмі. Але для чого виносити сміття із хати на осуд інших. Розумний господар такого ніколи не зробить. Хотілося б, щоб Ви глянули на справу і з іншої сторони. Церква — місце миру, любові і відпочинку для душі. Пастор в церкві — це його відображення. І коли він стає на багослужіння, в нього немає бути ворогів. Він має переступити через свою пиху, злість…

Ви, шановний, пишете про Юру Новака, що він когось кусає, штовхає в церкві. Я відвідую цей храм часто і ніколи не помічала такого. Непотрібно говорити на дитину того, чого немає насправді. Ви, також звинувачуєте тих, хто допомагає і прислуговує в церкві. Чому б вам не спробувати побути в їхній ролі?

Так, те що сталося не робить честі для Андрія Новака, але я думаю і вам потрібно
заглянути в свою душу із запитанням: «Чим кращий я?» Потрібно спочатку вийняти колоду із свого ока, а тоді виймати з інших скалочки.

Не ображайтеся і давайте будемо жити в любові і мирі, як заповідав Господь, бо наше життя дуже мінливе, можливо завтра уже і не буде…
00:29
У якому пості я писав про Юру Новака і тих, хто допомагає і прислуговує? Наведіть цитату, будь ласка. Просто скопіюйте. і поставте у відповідь.
люблю життя
00:47
Прошу вибачення, що дісталося саме вам.

19:32
«Чим кращий я?»

тим що такої дурні нероблю
тоді виймати з інших скалочки

саміж робите великі дурниці про які все село говорить, думаєте ми так просто все залишимо…
будемо жити в любові і мирі, як заповідав Господь

ВИ самі то хоть по заповідях божих живете???
можливо завтра уже і не буде

от аби ось таких непотрибних, невартих чоловіків й нестало взавтра, то можливо й вкраїні наладилосяб життя…
00:40
"І коли він стає на багослужіння, в нього немає бути ворогів. Він має переступити через свою пиху, злість…" — а це про чию Ви Колоду в оці пишете?
люблю життя
00:56
Я маю на увазі всіх пасторів, священиків, дияконів…
Для мене людина, яка обрала цю професію — особлива. Можливо трішки по-дитячому, але на неї хочеться рівнятися, хоча я також розумію, що і всі священнослужителі такі ж звичайні люди, як і всі.
00:58
Не маю чим заперечити Вам… Думаю, Ви — хороша людина…
люблю життя
01:11
Хочу іще додати, що вся ця ситуація, яка описана у першому пості-послані, дуже гнітить і обтяжує.

Закликаю всіх, давайте помолимось, щоб Бог дав нам мудрості, смирення і послав свою ласку.
Сьогодні, коли таке твориться в країні, ми, люди віруючі, маємо як ніхто об"єднувати наші серця в молитві, а не лити бруд один на одного.
Миру всім нам і спокою.

Шановний judas priest, так як Ви найбільш активний учасник у переписці, і так розумію знаєте настоятеля нашого храму, давайте помолимось з Вами за вирішення конфлікту, який склався у мому селі.

Дякую Вам зазделегіть за розуміння.
01:22
Анатолій Конопуд
15:57
17:00
Думаю, що вже не потрібно надалі «роздмухувати» цю тему в храмі, і виясняти відносини. Зрозуміло, що це буде схожим на торговище: «а ти -такий», «а ти-сякий». Хай цим неупереджено займаються слідчі РВ УМВС.
19:33
в церковних справах і слідчі...?!..
20:29
Маю на увазі, коли Новак побив підлітка. Це вже — кримінальна справа, а не церковна.
анонім
19:12
І знову помилка, називати себе «ДахаБраха»!!! Дуже сміливо, брати ім`я такого гурту… Перше більш підходило.Ви ніколи не зупинитесь, але такій зухвалості кінець таки буде.
19:18
побити хочеш?
00:08
У гуртів немає "імен", а є «назви». Митрофанушка.
анонім
19:23
Ви себе вже б`єте.
19:24
23:16
Хто зна, Сірожа… Хто зна…
19:39
Так-піде?
Парафіяни
19:52
У мене побажання до батюшки Василя.
Шановний батюшка Василь не живіть по старому заповіту " око за око " «зуб за зуб », а живіть по новому заповіту " Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих хто вас переслідує. " Сійте в душах людей віру, доброту, прощення, і не переложуйте свої проблеми на осуд і плечі своїх прихожан у цей нелегкий для України час.
19:59
Напишіть таке ж повчальне побажання до Андрія Новака. А отець Василь, думаю, вже переклав свої проблеми на плечі слідчих і юристів.
Парафіяни
20:06
Я вибачаюсь але не Андрій Новак, а саме батюшка Василь взірець для своїх прихожан
20:09
А тут обговорюють тему побиття Андрієм Новаком дитини, а не отця Василя.
21:09
21:15
Або, давайте вже не будемо товкти воду в ступі. Коли є вільний час — допомагаймо волонтерам.
19:38
а що в нас в країні війна?.. здається АТО неможе бути так довго, скоро і порошенко люлей від нас (народу) отримає, здається пора на новий майдан, предпосилок ще більше народ україни отримав…
Жаба іp криниці, незнає про моря!!!
02:37
А Новакам треба було б б подумати.
анонім
21:26
Так, мають подумати, але Настоятелю мало«подумати», а краще хочу Вас просити, щоб В и, як кращий друг, запросили його до нашої бесіди, а то виходить дуже не красиво, що ми(парафіяни) і Ви(надто) турбуємося, переживаємо, що коїться на нашій парафії без відома батюшки. Невже йому не буде боляче читати все це?
23:17
ВИ (парафіяни)? А чому ви пишете від імені парафіян? Не думаю, що зараз парафіяни зібралися десь у великій хаті перед монітором, і по черзі нажимають на клавіатуру… Парафіяни вже двічі висловлювали свою думку підписами «за» свого Настоятеля. Ви це пам'ятаєте? І «АНОНІМ» — не є парафіянином. Анонім — це «был никем, стал ничем».
23:28
Зрештою,«анонім» може персоніфікуватися і особисто підійти до Настоятеля, щоб поговорити тет-а-тет про свої переживання. Чи слабо?
анонім
14:27
Ви пишете від імені батюшки чому? Ви досить багато знаєте, значить довірена особа.Якщо він Вам дав дозвіл вести таку змістовну розмову в неті, то який він батюшка, скажете, що «не мені судити» про що з ним говорити?.. Зрештою, хай у Вас і в нього буде так, як Ви на те заслуговуєте, хай щастить.
І за це Анонім — це «был никем, стал ничем» дуже дякую, приємно. От такі друзі в Отця Василія.
14:57
Наведіть приклад, коли я «пишу від імені батюшки»? «Довірена особа» — термін юридичний, який не має до особистих чи родинних стосунків і переписок у неті ніякого відношення.І не батюшка може давати мені дозвіл вести переписку, але-Модератор і провайдер. А «был никем, стал ничем» — це повністю відповідає терміну „Анонім“. Написали хоча б „Метків-3“, як дехто тут пише… Якщо Ви дійсно бажаєте миру і злагоди, тоді просто підійдіть до батюшки і поговоріть з ним конструктивно і відверто. Але Ви можете тільки клаву пальцями марати. Тому Ви — »был никем, стал ничем».
15:21
Вам не здається, що перше речення у Вас якесь кострубате :«Ви пишете від імені батюшки чому?»? Пропоную Вам писати так:" Ви пишете від імені батюшки.-(стверджувальне речення) ЧОМУ?"-(запитання). Або:" ЧОМУ Ви пишете від імені батюшки?". Бо виходить щось на кшталт «нельзя казнить помиловать».
15:28
«Якщо він Вам дав дозвіл вести таку змістовну розмову в неті, то який він батюшка, скажете, що «не мені судити» про що з ним говорити?» — а це якісь взагалі словесні арабески… Навіть суті Вашої думки з цієї «абракадабри» не можна зрозуміти… Не пишіть складними реченнями, які Ви писати не вмієте.
01:02
Ваші повчання вже піднадоїли. Бажаєте реалізуватися як гуру в культурі мовлення? Дайте декілька уроків красномовства нашому настоятелю.Хочеться, нарешті, в напів порожній ( НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ) церкві побачити ту тисячу людей, що підтримують батюшку.
Комментарий удален
01:44
А Ваша БЕЗГРАМОНІТСТНІСТЬ ВАМ не є проблемою?
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален
Якщо чесно, вже гидко це все читати, тому я закриваю новину для обговорення.
16:00
Отець Василь хворіє, він зломав ногу, через хворобу не все так просто з наслідками перелому, а хвороба в нього набута від нервових зривів і це залишиться на совісті людей, які до цієї хвороби в якійсь мірі причетні. Подумайте і робіть висновки парафіяни с. Карпилівка.
22:40
Кара Божа….
Загрузка...