Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Позачергова сесія Городоцької сільської ради в четвер 04.06.2015 в 11 годині. Запрошуємо всіх.

Позачергова сесія Городоцької сільської ради в четвер 04.06.2015 в 11 годині. Запрошуємо всіх.

У четвер четвертого червня 2015 року о 11-00 годині в приміщенні будинку культури с. Городка відбудеться позачергова сесія 6 скликання Городоцької сільської ради.

Таке оголошення з'явилось в Вівторок, 02 червня 2015, 15:56 на офіційному сайті Рівненської районної ради.

Запрошуємо небайдужих громадян на сесію Городоцької сільської ради.Судові позови ідуть на користь сільській раді. Хоча вона повинна не тільки повідомляти про сесію, але й розмістити порядок денний (питання які будуть розглядатися на даній сесії), тому вони знову не дотримались вимог чинного законодавства .

Рішення про час скликання, місце проведення сесії, перелік питань, що виносяться на розгляд ради, повинні доводитися до відома депутатів і населення не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках — не пізніше як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачено винести на розгляд сесії. Сесія ради є правомочною, якщо в ЇЇ пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. У разі відсутності необхідної кількості депутатів проведення пленарного засідання переноситься на інший час.
1297
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...