Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Працівники «Рівнеазоту» через суд отримали 24 мільйони гривень

Працівники «Рівнеазоту» через суд отримали 24 мільйони гривень
З початку року з хімічного гіганта області стягнули більше 24 мільйонів гривень зарплат його працівників. Про це повідомила начальник головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук, пише РВ.
 
Нагадаємо, що з квітня на Рівненщині стартувала кампанія Мін’юсту з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. ПАТ «Рівнеазот» - серед найбільших в області підприємств-боржників.
 
У 2018 році у виконавчої служби перебувало 1842 виконавчих провадження про стягнення заборгованості на загальну суму 43,4 млн. грн. Зараз станом на 20 вересня борг підприємства перед працівниками складає 18,6 млн.грн.
 
- Зараз вісім підприємств в області боргують своїм працівникам гроші: нині в органах державної виконавчої служби Рівненщини перебуває 2152 виконавчих провадження про стягнення заборгованості із заробітної плати на загальну суму 28,3 млн.грн., - уточнила Оксана Сальчук.
430
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...