Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Правда про землю біля луцького кільця

Правда про землю біля луцького кільця

Сьогодні мені в руки потрапив отакий цікавий папірець на якому видно як розподілені землі Городоцької сільської ради в декількох сотнях метрів від міста, та ще й в санітарній зоні. Знаючі люди навіть підказали хто є хто в селі. Думаю відповідним службам варто перевірити таку інформацію.Джерело: https://www.facebook.com/Zurab.Kantariya?fref=nf

4032
RSS
Починає з'являтись інформація про те, що й так всі знають, це вже плюс можливо щось зміняться, надіюсь всі хто ще не вірив в це — увірують, а правоохоронні органи перевірять ці дані.
патріот
23:56
Починаються безсонні ночі нашої ВЛАДИ Городка, починайте ховати все інше бо ми вже дуже близько, інас усе більше. Чув таку іформацію що пані ГОЛОВА казала я краще спалю сільраду а документи ніхто не побачить ніяких. Шановна пані да яка ви шановна ви проста Сонька золота ручка, тобто злодюга великих маштабів, яка зібрала біля себе шваль якій кидає кості і вони їй за це служать як собаки. Унас стільки уже інформації що не встигаємо з нею щось робити. Хочу вам по секрету сказати щоб ніхто не знав ВАС ПАНІ ГОЛОВА ТА ВАШУ СТАЮ ШАКАЛІВ УЖЕ НІЩО НЕ ВРЯТУЄ ЗЛОДІЇ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
00:21
Героям слава!
00:24
Війна і Майдан змінюють людей. Гречкосії згадали, що мають бути козаками.
Олег
12:46
Треба щоб цею справою зайнялась прокуратура, покарала корупцонерів, і щоб землями не розпоряджались як їм захочеться, гектарами ж собі беруть!
22:40
Ви, зрозуміло, як і я, вболіваєте за правниче врегулювання таких казусів. Але тенденція вчить, що Майдан-3 буде локальним і кровопускним. Зброя, захоплена під час Майдану та у війні, вигулькне у внутрішній боротьбі з 5 колоною.На жаль…
23:06
На жаль, «господарі життя» їздять без охорони і живуть у простих будинках. Їх чекає, на жаль, полювання і всі наслідки дешевої зброї через війну в Україні.
патріот
23:20
Достатнньо невеликого поштовху для вірних патріотів щоб знести з лиця замлі зрадників та корупціонерів. Розуміючи це вони сидять тихенько і нероблять різких рухів, але нам цього не потрібно нехай вони покинуть свої пости влади і покаяться перед народом, а награбоване передати в державу. Якщо вони цього не зроблять будуть сидіти по тюрмах матеріалу для них у нас є достатньо, ми справимся і без зброї МОЖЕ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
23:24
Жидобандера вам радить не купувати Ізраїльський паспорт, тому що своє життя закінчите як Іуда Іскаріот — в петлі. Краще купіть паспорт РФ.
23:43
Вам його і не продадуть…
23:50
Молодим треба думати про депутатство в сільській раді Городка.
23:57
Вас, прогресивна молодь, дуже багато. Ідіть в депутати сільської ради. Тренуйтеся перед Всеукраїнською політикою. Ви зможете.За вами — Майбутнє. Не стидайтеся «підсидіти» динозаврів.
Моя думка, треба всю сільську раду міняти від голови і до прибиральниці, там всі пов'язані в корупційних схемах, а так я вас підтримую треба молоду команду, але нажаль місцевій молоді в переважній більшость якось байдуже.
00:45
От і не треба потім «плачів Ярославни на валу», коли самі не хочете боротися за майбутнє. Ворушіться! Стидно спати, коли люди гинуть на Сході!
патріот
10:25
Всі добре знають хто ворушить зміїне кубло, алене всі розуміють що потрібно робити, мало молоді яка прокинулась, але за їми майбутнє. Вони повинні це узріти.
14:08
В таких речах головне-не перетнути межу моралі і права. Тому, хай корупцією займаються старші. що мають життєвий досвід і мудрість. А молодим варто дійсно подумати про депутатство. Коли буде хоч з десяток нових депутатів. це дуже змінить сільраду. Подумайте над цим.Пообіцяйте людям, що всі рішення і обговорення будуть публічними, і вас підтримають. Це — шанс щось змінити.
19:09
«Майдан дав мені певність в тому, що кожне добре діло рано чи пізно долає стіну зла. Показав мені людей, якими я захоплювалася, навіть не знаючи їхніх імен. Майдан відновив мою віру в цю країну. Тепер я вірю — навіть якщо нам не вдасться змінити все цього разу, то ще буде неймовірна кількість впертих мрійників, готових відновлювати цю країну, немов фенікси, з попелу, знову і знову.» Олена Подобєд, активістка Майдану.
19:11
«Майдан повлиял на мое отношение ко многим вещам, и не только мое. Например, в детстве у вас была собственная комната. Вас постоянно просили ее убирать. Это напрягало ­– лучше было погулять во дворе, посмотреть телевизор.
Но когда ты въезжаешь в свою первую квартиру, у тебя появляется что-то свое, за чем надо ухаживать. И это совершенно другие ощущения.
Вот со страной произошло то же самое. Сейчас я делаю вещи, о которых не мог даже подумать раньше.» Єгор Петров, активіст Майдану.
19:19
www.pravda.com.ua/photo-video/2014/11/21/7044957/ Краще почитайте самі.Сила!
патріот
20:13
Читаючи ваші відгуки я розумію, що ми ідемо вірним шляхом зупинятися ні я ні моя команда не буде. Нам необхідно більше залучати патріотично налаштованих людей котрі моглиб розірвати ланцюг корупціонерів та крахоборів які сидять на державних посадах як ніби в себе в дома. Вони неможуть усвідомити що за своє злодійство потрібно відповідати. Сьогодні буде ще одна чудова інформація, такщо запрошую до обговорення. А наші корупціонери нехай починають труситися.
00:28
Лише будьте обережними, щоб вам. бува, чого не підкинули (наркотики, зброю тощо).
патріот
10:41
Так ділити земельку с.Городок з комбінаціями не здогадавсяб жоден гройсмейстер. Соня Золота Ручка булаб в шоці, що такі нащадки зявились в наш час. Досягнуто високих вершин в цій галузі. Так є ще один персонаж на якого вони рівняються. Він показав як буде точніше ділити все що даремно до рук попадає. Здогадались? Відповідь вірна «ПОПАНДАПУЛА».
Ніна
15:47
Нашій організації прислали багато цікавих документів про злодіяння сільської ради та її голови. Будемо розбирати та направляти у відповідні органи. Пізно вже погрожувати людям, процес запущений!
Єдине про що прошу, щоб ви усі не боялись та об"єднувались проти корупціонерів. Ми здолали Яника, то що нам його прихвостні? Все що вони роблять — це всього лиш передсмертний оскал подихаючого пса, ми вже таке бачили, не страшно. По-тихеньку усіх виведемо на чисту воду!
патріот
21:57
СЛАВА УКРАЇНІ!
патріот
21:35
Тримтіть злодії підходить вам судний день. З НАМИ ПРАВДА З НАМИ БОГ!
Комментарий удален
16:31
Відповідно своїми діями посадовець порушив вимоги ч. 1 ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та вчинив адміністративне корупційне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
патріот
23:56
Наша головиха недавно наділила собі ще 2 кусочки землі біля бань брата у Карпилівці.
1 кусочок кадастровий номер 5624683300090510093. 25 соток
2 кусочак кадастровий номер 5624683300090510094. 28 соток
На цей рас оформила пані на себе прекрасну.
Отримуйте злодії потихеньку холодний душ.
Сергію починай уже щось брихати.
Ванюшка
20:50
І не подавляться?!
00:53
Йде війна, а криси землю гризуть… Вилізе вона і їм, і їхнім пацючатам боком до сьомого покоління.
Хто не в курсі ось кадастрова карта за номерами можете подивитись де ділянки.
Ванюшка
20:43
Молодці, що підняли таку наболілу тему, як безпорядок в Городку! Надіюсь, що буде краще! Слава Україні!
17:25
є один хороши, перевірений часом метод бородьми з беззаконням влади, зібрати винних заслухати і як казав сталін — Розстрелять!!!
Загрузка...