Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Прихована правда в брехні, або земля, земля, земля!!!

Прихована правда в брехні, або земля, земля, земля!!!

Землі в Україні є одним з безцінних національних багатств країни. Відповідно до цієї теми спритники та аферисти які наділені правом контролювати та розподіляти це багатство зловживаючи своїм службовим становищем нехтують основним законом "Людська мораль".

Нагадаємо, що відповідно до рішення Городоцької сільської ради №591 від 30.10.2007 року донька сільського голови Колесник О. А. отримала земельну ділянку площею 1.2813 га для ведення особистого селянського господарства.

Тільки дурний, сліпий, глухий повірить в байку, що ця громадянка буде вирощувати там гарбузи чи ще щось.

Та клубочок цієї афери розмотався. З достовірних джерел стало відомо, що цю земельну ділянку переоформлено на інших щасливчиків. Гадаємо, що нові господарі будуть вирощувати не тільки гарбузи, а й патісони нових сортів таких як "Леська".

Всі факти додаємо.

Перший власник Кондратюк Борис Олексійович, тут без коментарів всі знаєте хто це, недавно взнав, що це майже свята людина, благодійник над благодійниками, нагороджений орденом Святого Миколая Чудотворця.

Діляночка не проста, комерційно приваблива, магазинчик як мінімум можна для мешканців елітного району організувати.

Другий власник земельної ділянки Заєць Ніна Максимівна - хто це читайте тут


1646
RSS
Чемерик В.В
23:28
Цей «Борко Чудотворець» так начудив із своєю сестрою Леською, що навіть неіснуючий ліс 3,6 Га отримав від своєї сеструні в подарунок на термін 49 років в оренду.Навіть знайшли десь у смітнику квитанції про сплату за оренду даного лісового масиву. Таку аферу світового маштабу навіть і не придумав би самий великий аферист-комбінатор Мішка Япончик.
Про цю аферу ми надамо інформацію після всіх слідчих дій нашої команди.
До наступного телебачення.
00:01
Вот ЕТО ПОВОРОТ!!!!!
Загрузка...