Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Про ремон дороги по вул. Захаржевського

Про ремон дороги по вул. Захаржевського

Хочу сказати дякую, але язик не повертається. Шановна Олеся Олексіївна та Сергій Васильович, чому ви не можете зроби все так щоб Вас похвалити, Ви однією машиною асфальту виріши відремонтувати всю вулицю Захаржевського???

Більш менш нормально зробили кусок вулиці біля залізничної колії - Дякуємо.

На цій вулиці є дійсно ділянки дороги де ще нормальне бетонне покриття без жодної ямки, але кусок від перехрестя з вул. Барона Штейнгеля і початком вул. Набережної і той ремонт який Ви там зробили, невже не можна було виділи ще одну машину асфальту та зробити все нормально, а не так як небудь, дякуємо що замостили великі ями, але це проблему не вирішило і виглядає якось убого, ваші робітники сказали що вони будуть асфальтувати тільки ті ями в які їм пальцем тикнули ВИ.


І ще одна просто двадцятирічна проблема по цій вулиці, це вічна калюжа по дорозі до ставка, а за тією баюрою проживає ще 4 сім'ї. Чому там нічого не зроблено, там не те що люди машинам проїхати важко, а тієї дорогою їздить велика частина жителів Городка.

Там діти ходять:


Фото до новини:
Про ремон дороги по вул. Захаржевського 0Про ремон дороги по вул. Захаржевського 1Про ремон дороги по вул. Захаржевського 2Про ремон дороги по вул. Захаржевського 3Про ремон дороги по вул. Захаржевського 4Про ремон дороги по вул. Захаржевського 5Про ремон дороги по вул. Захаржевського 6Про ремон дороги по вул. Захаржевського 7Про ремон дороги по вул. Захаржевського 8Про ремон дороги по вул. Захаржевського 9Про ремон дороги по вул. Захаржевського 10Про ремон дороги по вул. Захаржевського 11Про ремон дороги по вул. Захаржевського 12Про ремон дороги по вул. Захаржевського 13Про ремон дороги по вул. Захаржевського 14Про ремон дороги по вул. Захаржевського 15Про ремон дороги по вул. Захаржевського 16Про ремон дороги по вул. Захаржевського 17Про ремон дороги по вул. Захаржевського 18Про ремон дороги по вул. Захаржевського 19Про ремон дороги по вул. Захаржевського 20
1573
RSS
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
09:48
цікаво відремонтували вулицю біля Миколи Вакуліча(це щось нове в сучасному українському дорогобудуванні).Я думаю потрібно викласти фото цього ноу-хау.
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
19:12
ну і ще додам за ремонт дороги(коштористь).В цивілізованій країні влада в онлайн режимі через інтернет відразу ж показує людям хто виконував ремонт, площу ремонтних робіт, розцінку і загальну вартість ремонту.Нікуди не потрібно ходить і тим більше не потрібно писати якісь там запити.Можливо с/р зреагує і поінформує виборців про виконані роботи і витрачені кошти.
20:53
шановно леся олексіївна, сама на роботу їздиш а от залатати (хотя б дорогу по селі) дорогу неможеш, що це таке? може вам фінансово чи керівник дурачок, неможе зробити нормально…
як гадаєте у якому столітті ви живете? 21 век как никак, ми все знаємо і докажемо..
один із жителів городка… корінний…
Загрузка...