Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Прощай Олеся

Прощай Олеся

Голова Городоцької сільської ради Ткачук Олеся Олексіївна, написала заяву про відставку з посади голови. Нагадаємо що вона перебувала на посаді голови 24 роки. Що змусило голову на такий крок до поки не відомо.

Громада сільської ради, а ж цілих 5 разів переобирала її, невже на 6 термін не захотіла.


3033
RSS
Даша
13:34
це такий жарт на 1 квітня?)))))
14:20
Краще у відставку, чим на відсидку))), поки не пізно…
Патріот
22:20
Ще приємник не готовий, більшість всього брата Бориса коронувати пробувати будуть, щоб хтось інший не прийшов та не розкуркулив. Все що не нажите непосильним трудом тобто крадене. Мало того то ще хочуть на щасливу дорогу 28г лісу з будівлями та землею в Карпилівці хапнути. Може застрягти в горлянці цей кусок. А на рахунок відходу Лесі то вона піде з посади мені здається тільки ногами в перед а сама ніколи занадто ласо там.
Маша
00:52
Мабуть училище голосами не допомогло!
Марина
10:50
Друзі! Подавайте своїх кандидатів на посаду Голови Сільської Ради. Будемо обговорювати!
12:18
Для того, щоб навести лад там де його раніше не було, мабуть потрібна людина зі сторони, яка не знає всіх місцевих підводних течій та буде дивитися на всі проблеми та завдання не заангажовано
Ніколи хтось зі сторони у нашому селі порядок не наведе. Потрібно просто честна людина яка готова працювати за 5000-6000 тис. гривень в місяць, та бути непохитною в усіх питаннях.
Тако ж бажано людина з певним рівнем освіти, та бажаненям залишити добру славу про себе. Хто загадає нинішню голову так років через 40? Ніхто, чому ми зараз згадуємо барона Штейнгеля, — людина була благодійником, меценатом, збудувала школу, лікарню, млин, відкрила музей, і не просто для галочки, а перший краєзнавчий музей на Волині.
А що зробила наша голова (влада) за 24 роки правління??? Лікарні вже немає, маленьку школу розвалили, млин також, за 24 роки розвалили те, що було за СССР, що глобального зроблено? 5 років намагається збудувати садок на болоті??? Але винна не влада, а ми з Вами.
Людина потрібна, яка любить своє село.
Олена
13:38
Я думаю що вона пенсійного віку і подала у відставку, бо пенсія у неї більша за зарплатню, який сенс працювати???? З 01.04 2015 працюючі пенсіонери на державній посаді втрачають пенсію.
Насправді це першо-квітневий жарт (фантазія). Розмістив таку новину хотів побачити реакцію людей, Ви справді думаєте, що це людина яка живе на пенсію, її колега з Оброва без питань за 3 дні знайшов більше півмільйона грн., але є така інформація, що Олексіївна хоче відійти від справ.
111
08:59
На Рівненщині викрито факт корупції у сфері земельних відносин

08:32
09.04.2015

Працівники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Рівненській області задокументували протиправну діяльність секретаря однієї із сільських рад Рівненського району. Посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, підробила та видала витяг з рішення сільської ради про передачу у приватну власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області Віталій Дума, відповідно до нормативно-грошової оцінки, вартість переданої земельної ділянки громадянину становить 47 000 грн. Дії секретаря сільської ради містять ознаки складу злочину, передбаченого частиною 1 статті 364 (зловживання влади або службовим становищем) та частиною 1 статті 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Посадовцю повідомлено про підозру у скоєнні злочину та матеріали кримінального провадження скеровано для судового розгляду.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області
=
14:22
takeinfo.net/news/view/23741
Нещаслива сільрада: під підозрою тепер і заступник
17.04, 12:09

Розпочато кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду про відсторонення посадовця, підозрюваного у вчиненні корупційного злочину
Прокуратурою Рівненської області розпочато досудове розслідування за фактом невиконання заступником голови однієї із сільських рад Рівненського району судового рішення (ознаки кримінальногоправопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України).
Йдеться про ухвалу Рівненського міського суду від 27.03.2015, відповідно до якої відсторонено від посади голову цієї ж сільської ради, що підозрюються у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди у сумі понад півмільйона гривень
Суд, приймаючи вказане рішення, визнав достатніми доводи прокурора та слідчого про те, що підозрюваний, перебуваючи на своїй посаді, може протиправно перешкоджати встановленню об`єктивної істини під час розслідування кримінального провадження за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднаної із вимаганням, та вчиненої за попередньою змовою групою осіб).
Однак, незважаючи на вимогу суду, яка підлягає негайному виконанню, жінка-посадовець сільської ради умисно не вжила жодних заходів до її виконання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено здійснювати слідчим міліції.
Прес-служба прокуратури Рівненської області
На ФОТО — Іван Тимощук («ЧаРівне»)
Нагадаємо, Обарівський сільський голова Іван Тимощук, якого затримали працівники УБОЗу, вже давно повернувся із слідчого ізолятора додому. За нього сплатили заставу у понад півмільйона гривень.
Його затримали працівники УБОЗу з хабарем у півмільйона гривень за сприяння у вирішенні «земельного питання». Але у слідчому ізоляторі Іван Тимощук пробув тільки вихідні, звідти його відпустили додому, бо отримали 548, 1 тис. грн. застави.
Приклад
13:07
«Справжній приклад того, як варто слугувати на користь громади». І зовсім поряд…

Батюшка став керувати десятком сіл

Тому що голова, заступник та секретар подали «у відставку». Про це пише Сергій НОВАК з видання «ВІСНИКіК».
НА ФОТО Михайло Олійник благословляє прихожан

Зорянська сільська рада Рівненського району з її 11 населеними пунктами та майже 12-а тисячами жителів була і залишається в числі найбільш дієвих. А її керівний склад вважався одним із найдосвідченіших в області. Анатолій Гуз пропрацював головою майже два десятки років, 24 роки – Марія Чирук на посаді секретаря, 17 років – заступник голови Надія Сінкевич. Але усі троє одночасно подали «у відставку».

Спонукали цьому зміни до законодавства – тепер держслужбовцям пенсія виплачується лише після звільнення з роботи. При цьому людина має право вибору: працювати й отримувати зарплату або звільнитися й отримувати лише пенсію. У селі Зоря керманичі сільради, що уже заробили пенсію, вибрали останнє.
Хто ж надалі очолюватиме сільраду, вирішувала позачергова сесія. Очільника вибирали з числа депутатів – ним став 36-річний Михайло Олійник, настоятель Старожуківського Свято-Михайлівського храму УПЦ КП. За словами місцевого люду, це найприйнятніший варіант, тому що священик – справжній приклад того, як варто слугувати на користь громади. Михайла Олійника називають найактивнішим депутатом, на рахунку якого ціла низка важливих соціально значимих справ. Зокрема, проведення в селі водопроводу, асфальтування доріг, встановлення вуличного освітлення, пам’ятників на честь загиблих односельців, благоустрій кладовищ тощо. Новий очільник сільради, який дві каденції обирався депутатом, зазначає, що служіння Богу, громаді та Україні залишається незмінним його девізом при будь-якій справі.

takeinfo.net/news/view/batyushka_stav_keruvati_desyatkom_sil
Анатолій Конопуд
20:42
можливо Бог дав батюшці випробування спокусою.
+
15:26
Та не важливо ким є людина: батюшка чи підприємець, чиновник чи безробітний. Це приклад того, як людина працює на користь громади.
Анатолій Конопуд
13:44
«Політик(посадовець) в першу чергу має бути порядним»-У.Черчель
espreso.tv/article/2015/06/17/saakashvili_kynuv_vyklyk_genprokuroru_shokinu
Анатолій Конопуд
20:27
я про те ж саме.
Загрузка...