Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Просимо депутата Михальцова В. Т. прозвітувати про виконану роботу на окрузі

Просимо депутата Михальцова В. Т. прозвітувати про виконану роботу на окрузі

Шановний пане в.о.сільського голови Городоцької сільської ради! Просимо Вас у відповідності до ч.5 ст. 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» посприяти в організації щорічного звіту депутата сільської ради Михальцова В.Т. на окрузі де він був обраний депутатом до сільської ради. Нагадаємо,що відповідно до ч.2 ст. 10 депутат не рідше одного разу на півріччя повинен інформувати виборців про роботу місцевої ради та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців. Такої інформації за майже дві каденції ми від депутата Михальцова В.Т. не чули.

Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 16 депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовані строки проведення звітів депутатів місцевих рад перед виборцями.

Просимо надати рішення сільської ради де приймалось питання пов'язані з організаціями звітів депутата з виборцями у відповідності до ч.5 ст. 16 вище вказаного ЗУ, за 5 останніх роки.

Просимо допомогти депутату Михальцову В.Т. визначити і оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, вести регулярний, не рідше одного разу на місяць прийом виборців. Бажаємо успіхів та запрошуємо прийняти безпосередньо участь у звіті депутата Михальцова В.Т. перед громадою.

Про визначення з датою проведення звіту за 2014р. просимо повідомити письмово.Від себе додам: копіюйте текст, підставляйте прізвище депутата від свого округу та несіть заяву в сільську раду.

Нехай звітують перед людьми які їх вибирали, а то в нас виходить так, вибрали депутата в сільську раду для того, щоб він вирішував власні проблеми, а про людей які його вибрали та їх проблеми в нас відразу всі забувають.

Хочете щось змінити в своєму житті дійте, а не тільки жалієтесь на життя, та всі герої за чаркою.Фото до новини:
Просимо депутата Михальцова В. Т. прозвітувати про виконану роботу на окрузі 0Просимо депутата Михальцова В. Т. прозвітувати про виконану роботу на окрузі 1
1147
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...