Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Приватбанк попередив своїх клієнтів про небезпечні SMS

Приватбанк попередив своїх клієнтів про небезпечні SMS
ПриватБанк не надсилає своїм клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. Про це йдеться у заяві на сайті банку. 
 
"ПриватБанк не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карток", - наголошують у фінустанові. Там зазначають, що за останні дні служба безпеки банку зафіксувала випадки шахрайських розсилань абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карток клієнтів.
 
У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися за невідомими номерами з метою отримання персональних даних клієнтів. Повідомляється, що банк разом із операторами зв’язку вже заблокували номери шахраїв і передали інформацію до кіберполіції.
 
«За попередніми даними, шахрайське розсилання велося зловмисниками із Запоріжжя», - розповідають фінансисти. Вони підкреслюють, що всі комунікації банку з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде «виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700».
394
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...