Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рішення Городоцької с.р. на відведення земельних ділянок у приватну власніть з 2007 по 2014 роки

Рішення Городоцької с.р. на відведення земельних ділянок у приватну власніть з 2007 по 2014 роки
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • jquery slider
 • 18
4905
RSS
Анатолій Конопуд
17:52
питання оприлюднення списків громадян, які вже отримали з/д під забудову, вперше було піднято на сесії(«ніякої сесії немає») вкінці лютого 2014р.Пройшло більше року, поки спільними зусиллями(а в основному завдяки «сепаратисту»В.Чемериу)ці списки стали доступними для широкого загалу.Ну як вам подобається така робота нашої с/р, яка стволрена для того, щоб…
Правда
09:18
а що цих списках цінного? кілька прізвищ депутатів, а решта звичайні люди, що мають повне право будуватися на городоцькій землі, на якій живуть «з діда-прадіда»?
Нехай люди знають хто отримав, хто не отримав та скільки, я розумію, що вам не вигідно, щоб люди знали, якщо тут немає нічого цінного то чому сільська рада так не хотіла їх давати, спочатку взагалі заявила, що це конфіденційна інформація, а про діда-прадіда краще помовчіть, правди при розподілі всерівно не було і поки будуть такі злодії при владі не буде.

Правда
11:04
Мені насправді до інформації байдуже, мене в цих списках немає. Проте є багато дійсно корінних жителів Городка, це правда.
Як тобі байдуже то навіщо ти тут пишеш???
Правда
11:24
Тому, що Ви відвикли бачити з двох сторін. Цей сайт став трибуною кількох людей. Інших думок тут не має бути? То така у Вас демократія?
Кожен може висловлювати власну думку, маєте, що сказати, кажіть, запис створіть, фото додайте, нікому не заборонено, от мені не подобається Ваша думка, але я ж вас не забанив і повідомлення Ваші не видаляю, можемо відкрито тут говорити
Правда
11:48
Дійсно, велика послуга зроблена. А якщо без іронії, но я з «простих» городчан. Теж отримала років 15 тому город в Обарові після написання звичайної заяви в сільську раду. Теж приватизувала під забудову, але зараз, як і всі роки до сьогодні, саджу там город. І справді, проблем у мене не було. Доречі, участок у мене 1 на всю сімю. А думка моя Вам не подобається саме через відсутність негативу на сільську раду.
Ок, я зрозумів Вашу позицію нічого не маю проти, якщо Вас все влаштовує, насолоджуйтесь життям. Восени прийдіть на вибори та проголосуйте за своє безхмарне майбутне з супер-командою Олексіївни і ко, успіхів Вам та гарного дня.
Правда
12:01
За Олексіївну я ніколи не голосувала і не збираюся. Але замість того, щоб говорити, що все погано — зробіть щось добре для села — і Вас без сумніву оберуть. Я вважаю, що ми не повинні звинувачувати в усьому владу, Путіна і т.д, а замислитися над тим, що самі робимо, для того, щоб було краще. Не словом, а ділом. І Вам вдалого дня.
Конституція України гарантує кожному громадянину України право на землю (ст.14). Це право громадяни реалізують в процесі безоплатної приватизації землі. Крім того, громадяни мають право придбати земельні ділянки у власність за грошові кошти або орендувати їх.

Згідно Земельного кодексу України, кожен громадянин має право отримати безоплатно 6 ділянок:
• ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара);
• ділянку для ведення особистого селянського господарства (до 2 га);
• ділянку для ведення фермерського господарства (в розмірі земельної частки (паю) визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство);
• ділянку для ведення садівництва (до 0,12 га);
• ділянку для індивідуального дачного будівництва (до 0,10 га);
• ділянку для будівництва індивідуальних гаражів (не більше 0,01 га).

Ось почитайте www.myland.org.ua/index.php?id=366&lang=uk

І тут виникає логічне питання, чому одним людям дають одну ділянку на всю сім'ю (це каста простих), а іншим на всіх членів родини + на кота (каста «приблєжонних»).

Де Ваша правда???
Правда
11:09
Про одну ділянку це неправда. Років 15 тому отримали городи в районі с.Обарів всі, хто писав заяви. На них садили городи років 10, а коли стали жити краще, городи бурянами поросли. Коли ж масив віддали під забудову — «знайшлися» власники, щоб продати участки. Хоча їх вони роками не використовували. Приватизовуйте та будуйтеся. Ніхто Вам не завадить.
Вас почитати то все так просто в цьому житті.
Патріот
13:10
Є такі люди які пливуть за течією, або моя хата з краю. Не можна вже терпіти цю корупцію, люди скільки Вам ще потрібно надати фактів щоб Ви вже зрозуміли що вся сільрада прогнила корупцією. Пропоную Сашку по кожній фамілії в даному списку створити обговорення чи ця людина є жителем городка та чи відноситься до родини депутатів і так далі. Щоб в даному форумі могли всі приймати участь тоді все стане на свої місця.
!!!
10:46
70% людй чужих ( міліція, судї, прокурори.....) отримали ділянки ане жителі городка з діда прадіда, ось що приховано тому і не хотіли давати списки. А інших 30% це рідня дипутатів та самі дипутати.
Анатолій Конопуд
13:56
«а що цих списках цінного?»-Правда.
N
11:55
Якщо відбудеться об'єднання територіальних громад, то восени вибори будуть напевно цікаві…
Вікторія
23:04
Тут якась «Правда» дуже захищає владу Городка.Скажи, будь-ласка: яким боком в списках на землю Тонконоженко (гол.лікар санстанції), Харват… і ще десятки.При таких покровителях на посаді нічого не страшно.А тим, що дійсно хотіли будуватись дали «шиш».Нічого-ще ікнеться.
Правда
08:58
Я не захищаю владу Городка, а ставлюсь обєктивно. Десятки негородоцьких, як Ви пишете є, але сотні, все ж місцеві. Я не «гаджу» владу, бо не зробила для села і половини того, що вони. А хто зробив більше — хай перший кине камінь.
***
09:26
Прошу Вас перечисліть те що вони зробили для сіл за 25років.
Правда
11:27
Освітлення вулиць, прибрали а огородили кладовище, та нам з вами «під носом» постійно організовують прибирання вулиць, фарбування бордюр. По центральній вулиці замінили паркани… так відразу все і не згадаєш. Звичайно не все, що обіцяли, але Ви спочатку зробіть більше — тоді поговоримо.
Освітлення вулиць тільки лінивий голова не зробив, це державна програма, а не заслуга конкретної людини, вона на роботі отримує зарплату, мат. допомогу, тому повинна сприяти виконанню державних програм на місці, якщо ви вважаєте заслугою фарбування бордюр і забор з штахетника, тоді з вами все зрозуміло. Існує безліч регіональних програм, іноземних фондів з грантами, але щоб отримати ці гранти селищному голові потрібно скласти програму (проект), та заохотити місцеве населення, бо майже в усіх тих програмах фінансування відбувається за схемою 50% на 50%, 50 місцева громада 50 фонд. Наші керівники сільради мабуть про таке й не чули, навіщо напрягатись, краще землю красти, а перед паскою бордюр покрасити, і електорат задоволений. Мені шкода вас чесно.
!!!
11:45
Шановна пані ПРАВДА!!! А для чого робляться вибори у державі??? Чи не народ обирає президента, верховну раду, голову сільської ради і голів міст??? Коли ми йдемо на вибори і голосуємо за цих людей -то ми народ для них, а коли вони вже всілися у владні крісла -то забули, що вони у народу наймані менеджери. Що Олеся Олексіївна зробила освітлення, дороги за власний кошт??? Ні -вона їх зробила за сплачені нами податки. Ви тут пишете, що цей сайт є не чесним-я не бачу, щоб на цьому сайті хоча б комусь забороняли висловлювати свою думку, чи видаляли коментарі людей, які мають іншу думку.
Правда
11:46
Шкодувати мене не потрібно. Я бачу, що Ви дуже обізнана в цих питаннях людина. Скажіть, а що Ви конкретно зробили для села, маючи такий багаж знань?
Щоб задавати мені такі питання, Ви спочатку представтесь, щоб я знав з ким спілкуюсь. Я не можу сам себе оцінювати, нехай інші оцінюють.
Правда
11:55
Більше до Вас питань нема. Все зрозуміло
Анатолій Конопуд
21:03
те, що Саша відкрив сайт нашого села(сіл)-це перевершує навіть діяльність В.Чемерика(пройде час і люди це зрозуміють)А в списках є ще декілька прізвищ(Хвесь,Єзгор(?),...), а також місцеві депутати, всі разом складають «конструкцію влади» нашої с/р, яка дозволяда ЛО вести себе впевнено в багатьох ситуаціях(наприклад на мій депутатський запит, про використання самоскида ЗІЛ130, який був придбаний с/р з ініціативи с/г на 1-й сесії коли я був обраний депутатом, для потреб жителів сіл с/р(вивезення сміття, привезти піску, солому, сіно і тп)- була дана відповідь, що авто щонеділі їздить збирає сміття на території с/р(2004 р хтось бачив це авто щонеділі ...)Мені довелось вмовити людей, щоб платили декілька гривень з хати приватному трактористу, щоб не нести сміття в береги і до ставка.Доречі люди віднеслись з розумінням).Випадок, коли на сесії «Ющенко так», яка тривала 10-15 хв розглядалось 1 питання -Ющенко так і все.Через тиждень приблизно я попросив надати рішення сесій с/р за 10років і з подивом виявив ще одне рішення про виділення 6 соток землі в шкільному садку для брата ЛО!!! На моє звернення в прокуратуру більшість депутатів поставили підписи, що таке питання розглядалось на цій сесії!!! Про інцидент с Михальцовим під час виборів 2006р уже писав.Ну і тд.
///////
00:14
Нагадаємо усім, що відмову місцевої ради або районної державної адміністрації надати дозвіл на розробку технічної документації або передати ділянку у власність можна оскаржити до місцевого суду.
Патріот
19:57
В пятницю 29.05.2015р має бути позачергова сесія.КІНЦЕВИЙ ДЕРЕБАН ЗЕМЛІ. Всі приходьте почуєте кому надається земелька.
13:48
ото вже п1пец
Марина
17:41
Може хто знає, що то за зборище було сьогодні вранці в Будинку культури?
123
00:16
Зборище називалося ---сесія сільської ради по протягуванню земельних питань «нужним» людям.
Загрузка...