Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненщина бореться зі снігом

Рівненщина бореться зі снігом

Для когось довгоочікувана, а для когось навпаки набридлива та небажана зима нарешті дісталася Рівненщини! Ще вчора шляхи Городка після дощу могли похвалитися майже ідеальною відсутністю білого покриву, а сьогодні вранці, прокинувшись і визирнувши у вікно, селяни з подивом констатували: «Нас знову замело!»

Дрібненький сніжок ще й досі час від часу пролітає, однак катастрофою це назвати важко. Рівненська влада зустріла очікуваний і передбачений метеорологами прихід зими у всеозброєнні. Поки більшість жителів обласного центру мирно спала, на вулицях уже почала працювати снігоочисна техніка, що виїхала позбавляти траси від снігових наносів та ожеледиці ще о п’ятій годині ранку. Голова обласної державної адміністрації Володимир Новак відзвітував, що боротьба зі снігом іде за планом, усе під контролем. Найбільшу увагу приділяють міжнародним автошляхам та проблемним ділянкам трас із поганим покриттям чи високою частотою аварій. Ускладненими відрізками також вважаються різкі підйоми і спуски, а таких у Рівному чимало – їх особливо ретельно очищують та посипають. Спеціально для цьогорічної снігоборотьби приготували 17 тисяч тонн сумішей, що знищують ожеледицю, а комунальників та техніку перевели на цілодобовий режим чергування. Незважаючи на те, що обласна влада намагається оперативно працювати над ліквідацією снігу, це не завжди вдається, тому водіїв просять бути особливо обережними під час руху, не перевищувати швидкість і без потреби не їздити на далекі відстані, адже зимова погода надзвичайно підступна.

751
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...