Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненщина у 2014 році більше експортувала, ніж імпортувала

Рівненщина у 2014 році більше експортувала, ніж імпортувала

Працівники статистики проаналізували, як торгувалося підприємцям Рівненщини у 2014 році. Виявилося, що, незважаючи на всі економічні перипетії всередині держави, наші підприємства все-таки не тільки не знизили, а навіть підвищили обсяги експорту своєї продукції за кордон. Минулого року підприємства Рівненської області експортували товари у більш ніж 95 країн світу!

Напевно, багатьох здивує те, наскільки швидко переключилися підприємці Рівненщини на співпрацю з Європою – усього лише якийсь рік минув, а об'єми експорту продукції в європейські країни вже майже вдвічі перевищують обсяги товарів, вивезених до держав СНД. Протягом 2014 року 50,21% експортованих із нашої області товарів потрапило до Європи, завдяки чому підприємці заробили 205,29 мільйонів доларів. А от у країни СНД поїхало тільки 26,83% продукції, експортованої з Рівненської області, що принесло підприємствам прибутки на суму 109,69 мільйонів доларів. Звісно, не можна сказати, що Рівненщина зовсім не постраждала від загальнодержавної економічної кризи: якщо порівнювати з благополучним 2013 роком, то зовнішньоторговельний оборот товарів знизився в нашій області на 58%, досягнувши відмітки лише в 646,88 мільйонів доларів. Але Рівненщина почала трохи більше експортувати за кордон – на 1,06% (загальна сума експорту – 408,9 мільйонів доларів). А от імпортних товарів до нашої області почали завозити значно менше – на 79,19% (обсяги імпорту досягли лише 237,98 мільйонів доларів). Найбільш успішним став рік для рівненських експортерів, що вирощують рослинну продукцію (експорт зріс на 62,76%), виробляють промислові товари (підвищення склало 57,87%), випускають вироби з гіпсу, каменю чи цементу (ріст на 20,32%).

669
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...