Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненські енергетики забрали лічильник, який сім’я купила за власний кошт

Рівненські енергетики забрали лічильник, який сім’я купила за власний кошт

Більшість рівнян радіє, коли їм встановлюють лічильники за рахунок «Рівнеобленерго», але Валентині Ковальчук було не до радості, коли жінка з'ясувала, що, змінивши старий прилад на новий, енергетики привласнили попередній лічильник, котрий вона купувала за власний кошт, виклавши чималеньку суму. Валентина розповідає, що 16 січня цього року їй зателефонували з «Рівнеобленерго» і повідомили, що необхідно терміново замінити лічильник. Чому знадобилася настільки екстрена заміна, жінці не пояснили.

На момент приходу енергетиків Валентини вдома не було. Ввечері жінка помітила, що на лічильнику розміщений напис, який стверджує, що прилад є власністю «Рівнеобленерго». Родину Ковальчук обурило те, що робітники забрали їх старий лічильник, адже сім'я купувала його за власний рахунок і витратила кругленьку суму. Валентина згадує, що попередній лічильник вони придбали в 2009 році, та демонструє технічну документацію на нього. Тоді усім мешканцям цієї вулиці встановлювали двофазні лічильники, але сім'я Ковальчуків побажала придбати трифазний за власний кошт. Витратили близько десяти тисяч гривень: сам лічильник обійшовся приблизно в 500 гривень, але на додачу родина самостійно купувала бетонний стовп-електроопору та всі кабелі. Лічильник, який придбали Ковальчуки, пройшов тоді стандартизацію в лабораторії «Рівнеобленерго», тобто був офіційно визнаний придатним до експлуатації. Чому раптом виникла потреба так терміново його замінити і як повернути собі старий лічильник, за котрий виклали чимало коштів? Валентина зверталася в прокуратуру, але там сказали, що за новим законом вже не мають права проводити перевірки. Порекомендували написати звернення в службу захисту прав споживачів. Там вивчили ситуацію і прийшли до висновку, начебто жінка не надала енергетикам документів, які підтверджували її власність на лічильник. Валентина ж доводить, що станом на 2009 рік у розпорядженні «Рівнеобленерго» не було жодного лічильника такого типу. Якщо прилад їй не повернуть, жінка збирається звертатися до правоохоронців.

1020
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...