Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненські гуртожитки без світла і гаряча вода за графіком для всіх

Рівненські гуртожитки без світла і гаряча вода за графіком для всіх

Важливість комунальних благ та їх вплив на наше життя ми починаємо в повній мірі відчувати, лише коли нас позбавляють цих необхідних речей. Практикою доведено, що ефективніше один раз вимкнути світло, щоб боржники розрахувалися за нього, ніж без кінця слати попереджувальні листи про борги. Саме так вчинили з мешканцями двох гуртожитків на Північному за адресами Фабрична, 20 та Льонокомбінатівська, 15.

Рівнянам, які проживають у цих гуртожитках, електроенергію постачає ЖКП «Перспективне», в котрого укладена відповідна угода з «Рівнеобленерго». Однак чимало мешканців гуртожитків не бажають сплачувати за використане світло, тому на даний момент заборгованість лише цих двох будинків досягає майже 50000 гривень. Втомившись умовляти людей розрахуватися за електроенергію та розвішувати оголошення з «останнім попередженням», керівник ЖКП Юрій Юсипець вирішив просто тимчасово відімкнути світло, щоб стимулювати боржників замислитися над своєю поведінкою. На жаль, від цього постраждають і ті мешканці гуртожитків, які вчасно сплачують рахунки, оскільки рубильник на весь будинок лише один. Але Юсипець сподівається, що громадяни, які платять у строк, допоможуть йому вплинути на боржників, поспілкувавшись із ними. Тим часом, поки два гуртожитка сидітимуть без світла, мер Хомко повідомляє, що незабаром у Рівному гаряча вода почне подаватися за графіком. І не тому, що рівняни погано за неї платять, а тому що у нашої області вичерпуються виділені державою ліміти газу, які встановлені для Рівного в обсязі 55 млн кубометрів. Обласний центр уже використав 48 млн кубометрів. Тому, щоб не залишитися без опалення і не сидіти в холоді до березня, слід трохи починати економити. Але й мешканцям від того буде користь, адже в період, поки гаряча вода подаватиметься за графіком, застосовуватиметься знижувальний коефіцієнт 0,8 на тариф.

869
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...