Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненські студенти приготували для українських воїнів моркву по-корейськи

Рівненські студенти приготували для українських воїнів моркву по-корейськи

Селяни Рівненської області вирішили допомогти бійцям АТО, відправивши їм смачний подарунок – моркву по-корейськи. Нехай жителі сіл Рівненщини не мільйонери і не можуть придбати українським воїнам дороговартісну зброю чи сучасні автомобілі, однак селяни зуміли допомогти по-своєму – забезпечити воякам переможний набір вітамінів, які так потрібні усім на початку весни, коли організму важко адаптуватися до змін погоди, не підхопивши застуду через зниження імунітету.

Отож, мешканці сіл Рівненської області безкоштовно надали моркву, а майбутні кухарі з Рівненського центру профтехосвіти в компанії волонтерів з добровольчого батальйону «ДАР» узялися перетворити морквини на смачну вітамінну страву для захисників Вітчизни, приготувавши бійцям моркву по-корейськи. Працювати довелося досить інтенсивно, але якість продукту від цього не постраждала. Студентка Галина Серко за один день начистила десяток каструль моркви і не жалкує про втрачений час, адже для бійців його не шкода. Студент Віктор Оніщук розповів, що морква є джерелом вітаміну А, який дуже потрібен воїнам, щоб добре бачити і ефективно вражати ворожі цілі. А Роман Довгалюк, котрому випало чистити часник, пожартував, що морква з часником володіє чарівними властивостями і миттю прожене будь-яку диявольську силу з української землі. Павло Кособуцький розказав рецепт моркви по-корейськи, зробленої для фронту: до натертої моркви майбутні кухарі додають цукор та сіль, вливають оцет, насипають подрібнений часник, не шкодують червоного та чорного перцю. Після цього морква заливається гарячою олією. Майстер виробничого навчання Наталя Тис, яка контролювала роботу молодих кухарів, повідомила, що усього за два дні студенти спромоглися видати триста літрів готового продукту, а загалом їх силами приготовано близько двох тонн моркви по-корейськи для бійців АТО! Але й на цьому зупинятися не збираються – і в подальшому будуть пригощати воїнів смачним продуктом. Крім моркви, волонтери з «ДАРу» уже відвезли на Донбас понад двадцять тонн квашеної капусти та більше п'яти тонн заправки для борщу.

701
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...