Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненські волонтерки в’яжуть рятувальних восьминогів для недоношених малят

Рівненські волонтерки в’яжуть рятувальних восьминогів для недоношених малят

Незважаючи на те, що зараз рівненські благодійники та волонтери зосередили основну увагу на допомозі воїнам АТО, не забувають вони й про інші вразливі категорії населення, намагаючись допомагати ще й хворим дітям, інвалідам тощо. Інколи для того, щоб зробити добру справу, не потрібно навіть мати великі кошти – достатньо й мінімальних капіталовкладень. Так, рівненські в'язальниці з клубу рукоділля «Майстриня» в'яжуть для недоношених малят іграшки у вигляді восьминогів.

Майстриня Тетяна Князєва, що захоплюється в'язанням гачком, розповідає, що в'язані восьминоги – це не просто красиві забавки для немовлят. Іграшки ще й виконують важливу лікувальну функцію, окрім моральної втіхи. Відкриття про чудовий вплив в'язаних восьминогів на недоношених малят випадково зробила жителька Данії в січні 2013 року. У цієї жінки сталися передчасні пологи. Щоб недоношеному малюкові не було самотньо в кувезі, мати зв'язала для нього з блакитної шерсті іграшку у вигляді восьминога. Ніхто не сподівався, що ця симпатична дрібничка так позитивно вплине на стан малюка: дитина перестала постійно смикати і виривати трубочки та зонди, почала поводитися набагато спокійніше. Лікарі зацікавилися феноменом і припустили, що маля приймає щупальця в'язаного восьминога за пуповину, тому, коли тримає їх ручками, почуває себе захищеним, наче в материнському лоні. В'язальниці різних європейських країн почали в'язати восьминогів для недоношених діток. Такий вид волонтерства набув популярності не тільки в Данії, але й в Швеції, Бельгії та Нідерландах. В'язальниці з Рівного, почувши про нього, теж вирішили спробувати: минулої суботи, 24 січня, зібралися в обласній бібліотеці, попередньо придбавши різнокольорові нитки та роздрукувавши з Інтернету схеми в'язання восьминога. Подарунки від в'язальниць отримають недоношені немовлята, що перебувають у реанімації обласної дитячої лікарні Рівного. В акції взяло участь 11 в'язальниць. Повторно майстрині планують зібратися в цю суботу, 31 січня. Якщо ви теж бажаєте долучитися до в'язання восьминогів, приходьте о 14.00. на третій поверх обласної бібліотеки, яка знаходиться в центрі Рівного на вулиці Короленка, 6.

1508
RSS
Денисенко
10:16
А купити таку іграшку у ВАС можна? і якщо можна то яка ціна?
в'язальниці з клубу рукоділля «Майстриня» у них треба питати.
Денисенко
17:00
То запитайте будь-ласка,і відпишіть, будемо дуже вдячні ВАМ за допомогу
Загрузка...