Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненська бібліотекарка розсмішила дівчат з ПТУ

Навіть якщо ми живемо у провінції та ще й невеличкому населеному пункті, це ще не привід для того, щоб залишатися людьми неосвіченими і не розбиратися в літературі чи мистецтві. У Рівному розсудили, що дарувати корисні знання, котрі розширюють кругозір людини та сприяють потягу до прекрасного, потрібно не лише студентам, які здобувають вищу освіту на філологічних факультетах, але й дівчатам-ПТУшницям!

Тож навіть ті жительки Городка і інших сіл Рівненщини, що приїхали до обласного центру отримати професію прикладного чи виробничого характеру, не залишаться без їжі для розуму. У цьому нас запевнили організатори літературно-просвітницького заходу, який був організований у понеділок, 27 січня, в рівненській бібліотеці №10. Традиційно вважається, що в бібліотеки найчастіше приходять студенти, котрі навчаються на гуманітарних спеціальностях, але насправді любов до книжок та літератури, як і поглиблення власних знань з дисциплін, що не мають стосунку до основного фаху, ще нікому не завадили. Тому в понеділок бібліотекарі запросили до себе в гості не майбутніх філологів, істориків чи перекладачів, а студенток професійно-технічного училища дизайну і сервісу. Бібліотекарка Ірина Парфенюк обрала незвичну тему виступу – віршована гумореска. Мало хто знає, що цей цікавий поетичний жанр вперше придумав та почав використовувати Степан Руданський. Працівники бібліотеки розповіли студенткам про життя і творчість цього українського письменника, процитували найцікавіші його гуморески, що викликало бурю позитивних емоцій у слухачок. Сподіваємося, що подібні заходи допоможуть популяризувати українську літературу серед молоді.

1830
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...