Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненська ковбаса – прострочена і небезпечна

Рівненська ковбаса – прострочена і небезпечна

Хоча переважна більшість жителів Городка розводить на присадибних ділянках худобу і багато хто самостійно забезпечує родину м'ясом і домашніми ковбасами, все ж, приїхавши у справах до обласного центру, чимало мешканців нашого села купують фірмову магазинну ковбасу, сосиски чи паштети, щоб потішити свою родину смаколиками.

Однак сьогодні Рівненська інспекція, яка займається захистом прав споживачів, розчарувала мешканців та гостей Рівного, які люблять поласувати ковбаскою. Виявляється, більше половини м'ясних та ковбасних виробів, що продаються в обласному центрі, не відповідають стандартам якості! Із сорока рівненських підприємців, що торгують м'ясо-ковбасною продукцією, в двадцяти п’яти були виявлені порушення. Фахівці інспекції знайшли товар невідомого походження, без документів та маркувань, також розгледіли на полицях продукти, термін придатності яких уже минув, але вони не були утилізовані, а чекали на неуважного покупця, котрий їх придбає. Зразки ковбас від різних виробників направили на фізико-хімічну експертизу до лабораторії. Висновки експертів не порадували: 30% ковбасних та м’ясних виробів із рівненського ринку не відповідають стандартам якості. Було виявлено багато сортів вареної ковбаси з надмірним вмістом вологи. Цей показник неможливо оцінити «на око» під час походу до крамниці. Продавці, що торгують свіжим м’ясом та м’ясопродуктами, нерідко продають прострочений товар: адже термін придатності такого м’яса, на відміну від копчених чи варених ковбас, складає лише кілька годин, а навіть не діб. Щоб захистити себе від неякісної продукції, при купівлі м'ясо-ковбасних виробів звертайте увагу на дату виробництва і не соромтеся просити в продавця показати документи на продукцію.

1573
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...