Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненська область – лідер за швидкістю ввімкнення опалення

Рівненська область – лідер за швидкістю ввімкнення опалення

Рівненщина стрімкими темпами починає вмикати опалення. Після того, як влада нашої області вислухала докори від прем’єр-міністра за те, що обігрів у помешканнях містян та соціальних установах так і не ввімкнений (станом на 22 жовтня опалення включили лише 6 областей України), вона відразу взялася виправляти це. Хоча Яценюк дав чиновникам строк до 26 жовтня, уже станом на сьогодні Рівненська область повністю забезпечила обігрівом всі соцустанови і майже весь житловий фонд.

Можливо, настільки оперативному виконанню розпорядження посприяло те, що Рівне вчасно провело ремонти електромереж та заміни зношених ділянок, про що мер міста Володимир Хомко прозвітував ще в середині місяця. Але тепла рівнянам ні 14, ні 15 жовтня так і не дали – чекали, поки температура повітря опуститься до 8 градусів тепла, намагаючись таким чином хоча б трішки зекономити енергоносії. Отож, масове включення обігріву розпочалося позавчора, а уже вранці 23 жовтня 87% шкільних закладів, 86% дитячих садків та 88% лікарень і поліклінік нашої області були з теплом, у 10 районах з 16-ти соціальні установи на 100% були забезпечені опаленням, житлових будинків з теплом було 85%. Станом на сьогодні, 24 жовтня, 100% соціальних установ усіх районів нашої області вже обігріваються, а також опалення ввімкнено в 92,5% житлових будинків, тобто в 3164 спорудах. Рівненщина стала першим регіоном, який на 100% забезпечив теплом соціальну сферу.

740
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...