Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненське обласне БТІ в селі Городок??? (ОНОВЛЕНО)

Рівненське обласне БТІ в селі Городок??? (ОНОВЛЕНО)

Після повідомлення про розподіл найкращої землі села ‪‎Городок‬ що поблизу Рівне ‬мені почали надходити цікаві матеріали про населений пункт. На фото ви можете побачити будівлю по вул. Першотравнева, 2, с. Городок. Тут юридично знаходиться Рівненське обласне БТІ. Ось інформація з довідника тут.

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Юридична адреса: 35331, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Городок, вул. Першотравнева, 2

Телефон основний: (0362) 284460

Телефони контактні: (0362) 281695

Хоча насправді комунальне підприємство арендує декілька поверхів в Рівному на вул. Білякова. Поясніть мені темному чому так?


Ось договрі аренди який надав нам заступник голови С. Поліщук


Фото до новини:
Рівненське обласне БТІ в селі Городок??? (ОНОВЛЕНО) 0Рівненське обласне БТІ в селі Городок??? (ОНОВЛЕНО) 1Рівненське обласне БТІ в селі Городок??? (ОНОВЛЕНО) 2
4217
RSS
Патріот
22:20
Ось де відмивання грошей, БТІ знаходиться в кінобутці сільського клубу. Шановні односельчани запрошуємо Вас до обласного БТІ яке знаходиться за адресою с Городок вул Першотравнева 2 для вирішення своїх побутових питань з 24 год до 8 год ранку щось таке. А все тому що в день ніхто не бачить як ця організація працює. Пані Олеся ми підходимо до ВАС все ближче, каплі Вам не доможуть.
Патріот
23:06
Доречі оренда кінобутки під БТІ складає приблизно 100000тис гривень у рік класно да. Тільки за одну оренду можна робити кожен рік пристойний ремонт клубу. Де гроші пані ОЛЕСЯ???
Патріот
23:35
Завжди хотів написати про розфарбований міст у національні кольори це так патріотично, особливо коли депутати фарбували Горук та Михальцов приблизно 10хв. Весь міст розфарбував Сашко Аврамов та якісь хлопці дуже схожі на тих хто багато вживають алкоголю (Сашко ні). Це дійсно супер. Та пані Олеся про ремонт цього мосту краще подумала, бо буде їздити на роботу через карайовичі, але Вам уже начхати мабуть на все це, Вас можуть і перенести Ваші лизуни яких у Вас усе менше, побільше хочиться вкрасти до кончини свого панування, чуєте мабуть? Оце бачу статтю в газеті пані голова сГородок рухаючись з міста Рівного в село Городок на роботу провалилась під міст автомобіле м марки МОСКВИЧ ИЖ 2715 прямо у вагон, і поїхала в напрчмку мРівне. Можна вмерти зосміху. Пані Олеся ВТІКАЙТЕ!!! Ати Сергію віддай гроші та сало яке Ви всі вкрали у людей які приносили на АТО. Тиж Сергію заступник голови по хозчасті, тож ти засрався повністю куди не глянь. Добре хоч люди пальцями та бумагами показують що треба робити, стадіон прибирають від кущів, клубний туалет підлагодили. Із за свого злодійства навкруги не бачите що робиться.
00:38
Не здивуюся, коли у цій кінобудці орендують площу Рівненський зоопарк і кілька комітетів Верховної Ради.:)
Відповіді немає, Сергій обіцяв в бухгалетерії взнати скільки коштуе аренда будки для БТІ, але мабуть не взнав, бо то ж ТАЙНА, як і все що відбувається в нашій сільській раді ТАЙНА, землю роздають ОДНОФАМІЛЬЦЯМ, але кому то теж дуже велика ТАЙНА
патріот
14:54
Я теж чекаю, думав що він порядний, покаже документи та скаже що ми засранці, виходить що все ж вони бехуни та злодії.
Ну із наданних документів бачимо, що обласне БТІ платить нашій сьльській раді 20 грн в місяць за оренду буди з 2003 року (при Федоровичі заключили), інтерес БТІ поки що не зрозумілий
Сергій
19:30
Яка різниця для БТІ куди ідуть податки з доходів фізичних осіб? Існує фізична адреса підприємства, тобто де фактично здійснюється діяльність та юридична-де зареєстроване підприємство.Податки сплачуються заюридичною адресою.
Адвокат
22:23
Сергію все вірно. Податки сплачуються за юридичною адресою, тому це не 100000тис в рік, а набагато більше. А інтерес БТІ в тому що сільська рада обналічую гроші, скажімо на ремонті лікарні, ремонті доріг, влаштуванні доріг, це найпростіші схеми. Після оримання готівки дають відкат томуж БТІ, а собі трішки більше. От і все. В Городку крім БТІ є і інші організації та фірми котрі працюють по таких схемах з сільською радою.
патріот
20:48
Придивіться добре на пункт №10 Строк дії та умови зміни, розірвання договору. п 10.1 дати замазані коректором та виправлено!!!
23:31
Це- як афери з дорогами. Наприклад, якийсь клапоть дороги насправді ремонтує Рівнеавтодор (втридорога, звісно)і за обласні кошти. По документам сільради. цей же клапоть ремонтувала інша кантора, і отримала вона гроші з бюджету сільради (теж — втридорога). А усім городчанам дуже голосно повідомляється. що така доброчинність-справа Бороса Ковбасніка, і за це йому треба дати ще землі! Причому, що б. і кому б не пожертвував Борис — усе це вимагає йому ж якусь компенсацію. Що ж за філантропія така?
23:36
За 99тисяч грн. сільрада зробила туалет в Городоцькій школі( 6 унітазів, пластмасові труби і перегородка). Так тут не просто вкрали 80 % грошей, а ще й записали ці роботи на Бориса Олексійовича.
хутін пуйло
23:43
А батьки скільки давали коштів, а потім самі кінчали ремонт, бо влада казали що грошей нема.
василь
22:32
А може прокуратура не займається нашою с. радою бо куплена? Чи в долі? Може у Лесі з Борисом всьо схвачено? Питання на часі!
23:11
Януковича і без прокуратури…
василь
23:39
Ні треба з прокуратурою і в нашому клубі щоб всі люди бачили хто є хто! Не у всіх є інтернет але все село має знати своїх героїв! Бо так класно-спочатку врасти мільйон а потім жертвувати по тисячі ті самі гроші щоб всі знали яка Леся добра.
квіточка
01:05
Наша О.О за час свого головування вже на скільки обікрала своїх виборців
що навіть її правнукам вистачить на жизнь в шоколаді То вже можна і в нокаут
Хай ще хтось попрацює

марина
09:55
Цю інформацію треба терміново довести до максимального числа засобів масової інформації як Рівненських так і республіканських бо післля закінчення терміну договору а це 01.01.2015 тема буде неактуальною
Патріот
11:03
Цікаво чи продовжили договір оренди собачоїбудки тобто кінобудки.
Анатолій Конопуд
16:52
там де немає світла- там панує темрява(біблійська істина)
Загрузка...