Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненський вчитель викладав дитяче порно в Інтернет з робочого комп’ютера!

Рівненський вчитель викладав дитяче порно в Інтернет з робочого комп’ютера!

Скандальне затримання в Рівному: до рук правоохоронців потрапив любитель дитячої «полунички». Цей чоловік не просто сам полюбляв дивитися порнографічні ролики, але ще й власноручно викладав їх в Інтернет, причому не з дому, а з робочого комп'ютера. Пікантності ситуації додає той факт, що працював порушник вчителем, причому навіть не в якомусь приватному, а в звичайному комунальному закладі освіти. Щоправда, поліція поки що не розголошує, де саме і який предмет він викладав.


З комп'ютеру навчального закладу завантажувалася «полуничка» з дітьми


41-річний рівнянин використовував комп'ютер, що знаходився в навчальному закладі у службовому кабінеті, для завантажування у Всесвітню мережу непристойних відеороликів за участі неповнолітніх. Трохи пом'якшує його провину те, що збоченець жодного разу не чіплявся до учнів із сумнівними пропозиціями, не показував їм свою відеоколекцію. Та й ролики він самостійно не знімав, а тільки викладав чужі. На додачу педагог не намагався заробити на своєму сумнівному хобі і не розповсюджував дитячу порнографію на платній основі.

Однак, так чи інакше, це не скасовує того факту, що він все-таки популяризував заборонену «полуничку» з неповнолітніми та мав її в своєму розпорядженні, що заборонено законом. У порушника є жінка, з якою він проживає в цивільному шлюбі (жінка, звичайно ж, повнолітня). Під час затримання вчитель не став нічого заперечувати – відразу ж визнав свою провину і погодився співпрацювати зі слідством.


Експертиза підтвердила порнографічний зміст матеріалів


Не тільки педагогу-збоченцю довелося розлучитися з електронними носіями інформації, на яких містилися незаконні відеоматеріали – навчальний заклад у ході обшуку позбавився трьох одиниць комп'ютерної техніки, які забрали на експертизу. Мистецтвознавча експертиза підтвердила, що вилучене відео дійсно є порнографічним. А отже, затриманому не уникнути кримінального покарання: скоріше за все, чоловік проведе за гратами 3-7 років і буде позбавлений права займатися педагогічною діяльністю на строк до 3 років.


У Рівному це поки що перший такий гучний випадок затримання вчителя-збоченця, ласого до дитячої «полунички». А от в Ужгороді у вересні цього року затримали 23-річного вчителя англійської мови, який організував удома студію для зйомок порнороликів. На роль актрис запрошував школярок із небагатих родин, обіцяв платити по 1000-3000 доларів щомісяця, але насправді лише обдурив їх. Відзняті матеріали завантажував на платні американські сайти. Цікаво, що коли цього хлопця з інтелігентної родини затримували правоохоронці, до нього прийшов в гості 24-річний знайомий, котрий приніс замовлені господарем порностудії 5 г марихуани. І сам потрапив до рук поліції теж.

1436
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...