Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівнян привчатимуть ходити

Рівнян привчатимуть ходити

Ходити корисно для здоров’я – це добре знають всі, але, звикнувши постійно користуватись громадським транспортом чи власним автомобілем, багато жителів Рівного не можуть змусити себе пройти пішки навіть одну зупинку, виправдовуючись чи то поганою фізичною підготовкою, чи то бажанням зекономити час. Насправді причина тут лише одна – лінощі, і її слід навчитися долати!

З 1991 року з подачі Міжнародної асоціації спорту для всіх «ТАФІСА» щороку в першу суботу або неділю жовтня усі країни планети святкують Всесвітній день ходьби. У цей день влада міст та спортсмени заохочують звичайних громадян забути про машини та громадський транспорт і походити вулицями пішки, щоб бути здоровішими. Зазвичай влаштовуються різноманітні конкурси та розважальна програма. У Рівному про День ходьби чули далеко не всі і це не дивно, адже наше місто минулого року провело його вперше, а тепер влаштовує тільки вдруге. У цю неділю, 5 жовтня, усіх бажаючих запрошують прийти на майдан Незалежності в обласному центрі та долучитися до тих, хто обрав здоровий спосіб життя. На учасників заходу чекає цікава гра, організована у вигляді квесту, який перевірить навички орієнтування в місті. Учасники будуть проходити локації, подорожуючи від одного спортивного магазину до іншого. Також проведуть спортивну вікторину, переможці якої можуть розраховувати на призи від спонсорів. Початок спортивних веселощів – о 11 годині. Організатори очікують, що на свято, присвячене ходьбі, завітає близько півтисячі мешканців Рівного.

682
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...