Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівняни нелегально виготовляли нестандартні бойові пістолети

Рівняни нелегально виготовляли нестандартні бойові пістолети

Нещодавно у Кузнецовську виявили нелегальну лабораторію з переробки шумових пістолетів на бойову зброю. Питання особистої безпеки зараз як ніколи актуальне, тому чимало людей мріють придбати власний бойовий пістолет. Цим скористалися двоє підприємливих рівнян, які організували в Кузнецовську міні-центр нелегального збуту підпільно виготовлених пістолетів.

З такими вміннями чоловіки могли б, скажімо, допомагати бійцям АТО, модернізуючи для них зброю та виготовляючи нові різновиди, але свої таланти зловмисники направили не в благородне, а в злочинне русло, почавши наживатися на незаконному продажу зброї «домашнього» виготовлення. Бізнес цих ковалів-самоучок був досить успішним, аж доки під виглядом чергових клієнтів до чоловіків не завітали співробітники служби безпеки. Прикинувшись покупцями, оглянули та придбали товар, а після цього горе-ковалів відразу ж затримали на гарячому. Прес-секретар УСБУ в Рівненській області Інна Ілючок розповідає, що зловмисники не просто переробляли шумові пістолети на бойову зброю, а ще й застосовували творчий підхід, виготовляючи пістолети нестандартної конструкції, які могли стріляти набоями з діаметром до 7,4 міліметрів. Під час обшуку у підпільній лабораторії з випуску зброї було знайдено невеличкий запас із шести вже перероблених пістолетів, а також виявили готівку, виручену за незаконну реалізацію таких пістолетів, у розмірі 26500 гривень. З'ясувалося, що рівняни продавали пістолети мешканцям Кузнецовська, підшуковуючи клієнтуру серед своїх знайомих. За два місяці ці ділки встигли випустити близько десятка пістолетів. Офіційно злочинці ніде не працевлаштовані. Зараз триває слідство, але чоловіків поки не затримали і навіть не висунули їм підозру. Обвинувачувати їх будуть за частиною першою статті 263 Кримінального кодексу, яка передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

919
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...