Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівняни прибирали берег Усті під мостом

Рівняни прибирали берег Усті під мостом

З настанням теплих весняних днів мешканців Рівного тягне на природу, однак відпочити у приємному зеленому куточку, не виїжджаючи за межі обласного центру, щоразу складніше, адже з кожним роком кількість місць, придатних для цього, скорочується. Скажімо, користувачі рівненських соцмереж стверджують, що міні-парк біля рівненського Палацу дітей та молоді виглядає жахливіше, ніж Донецький аеропорт після подій останнього року. Оскільки надій на відновлення цього парку і перетворення його на гарне місце для відпочинку немає, рівняни намагаються зберегти хоча б ті осередки зелені та природи в обласному центрі, які поки що виглядають більш-менш пристойно.

В минулу суботу, 28 квітня, була організована толока для прибирання берега Усті недалеко від центру Рівного під мостом на вулиці Соборній. Разом із комунальниками до справи взялися небайдужі рівняни: усі гуртом збирали сміття, зрізали гілки дерев, що розрослися. Благодійний проект прибирання назвали «Зелена стежка Рівного», у ньому взяли участь понад 50 осіб. Головний організатор цього проекту Юрій Ойцюсь розповідає, якою в ідеалі повинна стати зелена відпочинкова зона на березі Усті: волонтери планують у майбутньому утворити замкнений кільцевий маршрут для пішоходів та велосипедів, який проходитиме навколо Басівкутського озера та Усті. Батьки з дітьми, молодь та активні пенсіонери зможуть із задоволенням прогулюватися на лоні природи або кататися на велосипедах вздовж водойм, насолоджуючись зеленню та тишею. Вздовж маршруту хочуть встановити лавочки, зробити спортивні майданчики для командних занять фізкультурою та ігрові майданчики для дітей. Ойцюсь каже, що вже кілька років виношував ідею «Зеленої стежки Рівного» і ось нарешті зараз ризикнув взятися за її втілення у життя. У Рівному з кожним роком усе менше пристойних зелених зон, де мешканці міста могли б відпочити. І представники міської влади, і рівненські бізнесмени, і громадські організації підтримали ідею Ойцюся. Початок уже покладено: в суботу з 9-ой ранку до 16.00. активісти прибирали береги Усті від ринку Дикого і до залізничного переїзду. Було зрізано і вивезено десять дерев, а також зібрано п'ятнадцять кубометрів сміття.

860
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...