Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівняни з вулиці Млинівської просять прибрати сміття і собак

Рівняни з вулиці Млинівської просять прибрати сміття і собак

Закинуті будівельні майданчики – дуже сумне видовище не тільки для інвесторів, які вклали гроші в будинок, що так і не з'явився на світ у довершеному вигляді, але й для мешканців прилеглих територій, яким доводиться миритися з таким неприглядним сусідством. Рівняни, що проживають за адресою Млинівська, 33, кажуть, що вже втомилися споглядати поруч зі своїм будинком закинутий будмайданчик, який поступово перетворюється на звалище з купами сміття та безліччю бродячих собак.

Мешканці багатоповерхівки вирішили, що досить терпіти: час братися до активних дій – знайти власника цієї земельної ділянки і змусити його прибрати територію від сміття та розігнати хвостатих приблуд. Активісти скооперувалися, склали колективний лист-скаргу, адресований міській владі Рівного, з вимогами знайти забудовника і змусити його навести лад на закинутому будмайданчику, та зібрали під цим посланням 33 підписи. Але виявилося, що визначити власника сміттєвої ділянки не так уже й просто! Спершу активісти стверджували, що ця ділянка належить фірмі «Мека»: мовляв, саме вона в 2005 році огородила ділянку, після чого були забиті палі під забудову та поставлена огорожа. Але з будівництвом щось не склалося, паркан прибрали, проте купи сміття і бродячі пси залишилися. Крім того, забудовника звинувачують у знищенні 100 метрів пішохідної доріжки, якою раніше можна було дістатися від будинка до маршрутної зупинки. Отож, громадяни вимагали, щоб ця фірма прибрала сміття, відновила доріжку і подбала про собак, оскільки ті частенько нападають на дітей, які ходять цією дорогою до школи. Однак потім з'ясувалося, що будівництво належало зовсім не фірмі «Мека». Директор цієї компанії Петро Яблонський сказав, що колись на огорожі будівельного майданчика висів їх рекламний стенд, але ділянка їм не належить. З'ясувалося, що горе-забудовник – це товариство «Рівнеінвестбуд», яким до 2007 року керував Ігор Мічуда. Але хто керує компанією зараз і де її офіс – невідомо. Можливо, фірма взагалі припинила існування.

830
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...