Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівнянин мало не підкинув наркотики у Городоцький виправний центр

Рівнянин мало не підкинув наркотики у Городоцький виправний центр

Вчора, 26 жовтня, у виправний центр Городка мало не потрапили наркотики. Скориставшись тим, що увага суспільства цієї недільної днини була прикута до парламентських виборів, зловмисник вирішив тишком-нишком пробратися до сільської колонії та перекинути через паркан пакет з психотропною речовиною для свого знайомого.

Зловмисник з’явився біля виправного центру №131 у нашому селі приблизно о 19-ій: завдяки переводу годинника на годину назад у цей час у Городку вже панували сутінки. Прокравшись до паркану виправного закладу, злочинець зробив спробу перекинути через огорожу пакунок з наркотиками, але був затриманий правоохоронцями при скоєнні цього діяння. Виявилося, що заборонені речовини призначалися для чоловіка з Закарпатської області, який зараз перебуває в Городоцькому виправному центрі. Тепер проти рівнянина, що намагався зробити життя в’язня веселішим, відкриють кримінальну справу і хтозна, можливо, цей «доброчинець» і сам незабаром опиниться у Городоцькій колонії зі своїм товаришем. Випадок у Городку був не поодиноким: вчора ж у Здолбунові затримали місцевого 32-річного чоловіка, який здійснив продаж 1 грама якогось порошку у поліетиленовому пакетику за 200 гривень. Правоохоронці встановлюють, якою речовиною торгував зловмисник – підозрюють, що це був метамфетамін, але точну відповідь дасть лише експертиза. Вдома у затриманого знайшли ще шість пакетиків з аналогічним вмістом.

1096
RSS
Psih
14:54
Так їм і треба, бач на зоні сидить ще й наркоту давай
Загрузка...