Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівнянка крала золоті прикраси в найменших

Рівнянка крала золоті прикраси в найменших

У Рівному затримали дуже хитру шахрайку, яка обирала в якості жертв лише найбільш вразливу категорію населення – дітлахів, сподіваючись, що наївні представники підростаючого покоління не відразу збагнуть, що їх обікрали, і не зметикують, що робити в такій ситуації. 26-річна рівнянка протягом трьох місяців регулярно обкрадала дітей, втираючись у довіру до них та непомітно забираючи їх золоті прикраси. Жінка розробила цілу схему, яка діяла бездоганно.


Кмітлива шахрайка втиралася в довіру і знімала з дітей ювелірні вироби


Зловмисниця виходила гуляти з 3-річною дочкою, придивлялася до дівчаток, які бавилися на дитячих майданчиках та на подвір'ях без супроводу дорослих. Побачивши в котроїсь із них золоті сережки, заводила з дитиною дружню бесіду, пригощала її цукерками. Потім пропонувала зробити гарну зачіску чи поправити волосся. Яка ж маленька дівчинка встоїть перед спокусою стати красивою? Дівчатка охоче погоджувалися на пропозицію привітної тітоньки. У процесі зачісування волосся крадійка непомітно знімала з вух дитини сережки, а потім зникала з награбованим. Діяла жінка виключно в районах Ювілейний та Боярка, оскільки сама мешкає в цій частині міста. Однак нещодавно спритну шахрайку таки затримали. Її черговою жертвою стала 11-річна дівчинка. Коли постраждала помітила, що одна з її золотих сережок зникла, не розгубилася і не подумала, що сама десь посіяла прикрасу, а відразу побігла до розташованої поблизу крамниці. Там побачила сусіда і розповіла, що її щойно обікрали.


Оперативне затримання спритної крадійки


Сусід викликав правоохоронців, а сам побіг разом із дівчинкою затримувати злодійку. Їм вдалося наздогнати її. На виклик оперативно прибув поліцейський патруль, який якраз відпрацьовував територію поблизу. Зловмисницю затримали. З'ясувалося, що на той час жінка все встигла вкрасти прикраси у 12 дівчаток. Усе вкрадене відносила до ломбарду. На своє виправдання сказала, що в її родини дуже скрутне матеріальне становище: ні співмешканець жінки, ні його батьки, разом з якими вони живуть, зараз не працюють. Крадійці доведеться відповідати перед законом за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу. У кращому випадку вона відбудеться штрафом у розмірі 850 грн, у гіршому доведеться до двох років працювати на виправних роботах або ж можливе обмеження волі до 3 років. Батьків уже попросили простежити, щоб діти не надягали дорогі прикраси, самостійно вирушаючи на прогулянки, і навчити юне покоління не спілкуватися з незнайомцями.

1485
RSS
Незнання законів не звільняє від відповідальності.
Загрузка...