Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Ремонт залізнодорожнього мосту

Ремонт залізнодорожнього мосту

Офіційної інформації пока немаю, але неофіційно роботи по ремонту моста розраховані на два місяці.

Тому жителям Городка потрібно готуватись до певних транспортних незручностей.

Розклад 6 тролейбусу тут


1827
RSS
Я
20:22
Маршрутка, що їде через центр до РЗВА — її останній рейс о 18.20 від РЗВА, а не о 18.30.Тепер питання в тому, на якій підставі подорожчав проїзд у маршрутці? Чому ми повинні компенсувати витрати маршрутчиків на пальне?
12:45
Розклад тролейбуса №6 -НЕ ВІРНИЙ
Так напишіть вірний, я поправлю
22:04
Даєш інформацію, так перевір її на достовірність. Люди ж читають і довіряють Вам. А якщо кожний буде перепровіряти та вносити виправлення на те що ви тут пишите то вибачте навіщо такий сай взагалі птрібний.Працюйте над собою.
Дякую.
Анатолій Конопуд
23:49
Одна із заповідей Божих«Пам'ятай день святий святкувати». Свята неділя і ідуть ремонтні роботи на мості через з/д в с. Городок.Це ще можна зрозуміти ...І повним ходом вирізається метал в корпусах Ливарного виробництва (одне з найкращих в бувшій країні, сам чув цю інф.ще тоді, будучи працівником ВАТ РЗТА).Ну це ще по нинішніх часах теж якось можна сприйняти(такі зараз часи).Але те, що валяться стіни самих корпусів, це уже зовсім інше(розбиті сотні м. кв. зовнішніх стін.лежать груди бетону, ну і іде повним ходом вирізка мет конструкцій і комунікацій).Т.з. ліквідатор Іванков Володимир Миколайович, зареєстрований в Києві, самі донецькі, щось мені віриться, що кінці ідуть ще далі (на північний схід).
Загрузка...