Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

«Рівненщина продовжує жити у звичайному режимі», – голова РОДА

«Рівненщина продовжує жити у звичайному режимі», – голова РОДА
Рівненщина продовжує жити у звичайному режимі не зважаючи на введення в окремих областях України воєнного стану. Про це сьогодні під час засідання Ради оборони області заявив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
 
Засідання, на якому були присутні керівники силових структур, обласної ради та адміністрації, а також представник військового комісаріату, розпочалося о 8:40 ранку і тривало близько години. Присутні обговорили 24 пункти правил правового режиму в разі введення воєного стану.
 
Окрім засідання ради оборони впродовж дня для злагодження роботи різних підрозділів відбудуться окремі засідання. Нагадаємо, що у 10 регіонах України та внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії від завтра вводиться воєнний стан.
 
На позачерговому засіданні Верховна Рада затвердила указ Президента Петра Порошенка про запровадження воєнного часу лише в областях, що розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.
234
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...