Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рівненщина: жителям краю проводитимуть діагностику на виїзді

Рівненщина: жителям краю проводитимуть діагностику на виїзді
Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука розвиває телемедицину та виїзну діагностику у найвіддаленіших селах Рівненської області.
 
«Під час приїзду групи наших лікарів у сільські заклади первинної ланки (ФАПи та амбулаторії), вони не тільки здійснюють діагностику місцевих пацієнтів, а й засобами телемедицини долучають до роботи всіх необхідних спеціалістів діагностичного центру. Як наслідок – пацієнтам без нагальної необхідності непотрібно їхати до обласного центру, а всім профільним лікарям центру не треба проводити багато часу у відрядженнях», – зауважив головний лікар закаду Роман Шустик.
 
Такий підхід не тільки спрощує доступ до якісної медицини пацієнтам, а й дозволяє ефективніше використовувати робочий час лікарів. А отже більше мешканців області отримають якісне лікування.
 
Бригади формуються за узгодженням з головними лікарями амбулаторій, враховується також рівень захворюваності на дільниці, диспансерні групи по серцево-судинні захворювання, захворюванням молочної залози, щитоподібної залози, жовчнокам’яної хвороби, сечокам’яної хвороби, репродуктивному здоров’ю.
 
Менш ніж за три роки наші бригади здійснили 83 виїзди в райони області. Під час яких провели 10266 обстежень, з них 6,3 відсотків обстежень дітей до 17 років. Патологія виявлена у 89 відсотках випадків, вперше – 39 відсотках випадків.
277
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...