Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Розваги дітлахів з провінції: відновлення будинку культури та благодійна фотосесія

Розваги дітлахів з провінції: відновлення будинку культури та благодійна фотосесія

У селі чи райцентрі батькам набагато важче прилаштувати кудись дітлахів, щоб ті не вешталися вулицями, а займалися чимось корисним – наприклад, відвідували творчий чи прикладний гурток, оскільки не кожен маленький населений пункт може похвалитися наявністю закладів позашкільної освіти та дозвілля. У Сарнах віднині такий буде: рівно тиждень тому, 24 жовтня, в місті урочисто відкрили відновлений Будинок культури, який знаходиться на вулиці Толстого.

Цілих чотири роки школярі чекали на цей заклад, поки тривала його реконструкція. Колись у цій будівлі, розташованій в міському районі Доротичі, знаходився клуб. Після його занепаду деякий час споруда стояла пусткою, поки в 2010 році тодішній мер Сарн Сергій Євтушок не запропонував перетворити її на Будинок культури. Гроші на відновлення занепалої будівлі виділив міський бюджет. Всього було витрачено 2,040 мільйони гривень. Ремонт тривав чотири роки і ось нарешті минулої п'ятниці сарненські артисти-любителі, представники місцевої самодіяльності, вийшли на сцену оновленого Будинку культури. Офіційно гуртки для школярів почнуть працювати тут з січня наступного року, коли в Будинку культури відкриється Центр дитячої і юнацької творчості. Щодня відвідувати його зможуть близько 150 школярів. Не довелося останнім часом нудьгувати й дітлахам з Радивилова: їм влаштували майже дорослу розвагу – фотосесію, адже в райцентр завітав професійний рівненський фотограф Сергій Жук. Сфотографуватися в красивому осінньому інтер'єрі на плетених меблях з соломи ще й армії допомогти – радивилівці сумістили перше й друге. У ході благодійної акції фотограф відмовився від грошової винагороди і всі зібрані кошти (біля двох тисяч гривень) відправлять на потреби бійців АТО. А діти отримали у подарунок чудові професійні фотографії та безліч вражень від участі у фотосесії.

801
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...