Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Рятувальники жаліються, що на «Рівнеазоті» не заправляють пальним пожежні авто

Рятувальники жаліються, що на «Рівнеазоті» не заправляють пальним пожежні авто
Керівництво «Рівнеазоту» абсолютно не переймається пожежною та техногенною безпекою підприємства. Пожежні автомобілі, що знаходять на балансі хімічного гіганта не заправляються, а техніка взагалі не обслуговується. Про це сьогодні заявили під час позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
 
"Пожежно-рятувальні розрахунки, які ще ледь функціонують на підприємстві по нормативам повинні прибути на місце виникнення надзвичайної події, якщо така трапиться у будь якому виробничому цеху азоту за 4-6 хвилин, не можуть виїхати з депо бо не має палива! Натомість на місце надзвичайної події будуть направлятися чергові відділення рятувальників з обласного центру, а це приблизно 20-30 хвилин.
 
Можна лише уявити яких масштабів набуде за цей втрачений час надзвичайна подія на підприємстві, де знаходяться півтори тисячі тон аміаку, хлору та інших легкозаймистих речовин.  «Рівнеазот» - один з найбільших заводів хімічної промисловості України. І якщо там трапиться надзвичайна подія в зону ураження потрапляє сім населених пунктів у Рівненському районі з населенням більше п’яти тисяч чоловік.
 
Це території, які розташовуються в безпосередній близькості від заводу, а далі місто Рівне. Тому питання більш, ніж серйозне, а найстрашніше те, що воно залишається відкритим",- розповідають у ГУ ДСНС в Рівненській області.
387
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...