Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Села Рівненщини чекають лікарів

Села Рівненщини чекають лікарів

Жителям Городка ще пощастило з розташуванням села: мешкають вони не дуже далеко від обласного центра. Однак взимку, коли хурделиця замете шляхи і дорога вкриється шаром льоду, терміново довезти хворого в лікарню чи породіллю в пологовий будинок не так вже й легко.

Чиновники Рівненщини вирішили заохочувати молодих спеціалістів-медиків до праці на селі. Нелегко вмовити колишнього студента облишити сподівання про роботу в престижній клініці великого міста та переманити його в сільську місцину, однак навіть жителям віддаленого Володимирецького району вже вдалося здобути собі в нелегкому бою чотирьох сімейних лікарів. Бесіди про майбутнє працевлаштування на селі з талановитими і перспективними студентами ведуть ще під час їх навчання в інтернатурі. Так, цьогорічний випускник Петро Ткач отримав направлення в село Кідри і дуже зрадів. Хоча хлопець все життя прожив у місті, однак тут у нього немає такого житла, яке отримав у Володимирецькому районі. Красивий трьохкімнатний будинок з усіма зручностями, євроремонтом і сучасними меблями чекав на молодого спеціаліста. Петро був приголомшений, адже зазвичай в якості житла для медиків виділяється щось простеньке, а тут – така розкіш. До того ж, розташована оселя якраз навпроти амбулаторії, тож і до роботи далеко діставатися не доведеться. Сільський голова розповів, що під будинок для лікаря переобладнали колишній фельдшерсько-акушерський пункт, вклавши у ремонт 250 тисяч гривень з місцевого бюджету. Однак мешканці села не шкодують, адже взамін отримали чудового спеціаліста, який надаватиме їм невідкладну медичну допомогу. Села Більська Воля та Хиночі також вирішили наслідувати приклад Кідрів: у першому вже поклали фундамент майбутньої лікарської хати, а в другому подумують над тим, щоб переобладнати під помешкання для медика теперішнє приміщення сільської ради.

857
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...