Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Селяни Рівненщини їдуть жити в обласний центр

Селяни Рівненщини їдуть жити в обласний центр

Скільки людей мешкає в Рівному? Точну відповідь на це запитання нам дали співробітники відділу статистики, що працюють в обласному центрі. Перелічивши мешканців Рівного, вони підсумували, що станом на грудень 2013 року тут проживали 250 010 осіб.

Рік тому, у грудні 2012-го в нашому обласному центрі було трішки більше людей – тоді нарахували 250 413 рівнян та приїжджих, що проживали у Рівному. Кількість жителів Рівного впала не через те, що радикально знизилася народжуваність та різко виросла смертність. Причина більш банальна – міграція. У пошуках кращої долі люди їдуть з обласного центру до столиці, інших міст України чи зарубіжжя, тому й поменшало рівнян на 403 особи. Якщо ж говорити про народжуваність і смертність, то в даних показниках суттєво великої різниці не спостерігається: народжуваність скоротилася менш ніж на один процент – з 12,8% у 2012-му до 12,1% у 2013-му на тисячу осіб, а смертність зросла менш ніж на півпроцента – з 8% до 8,4% на ту ж таки тисячу мешканців. Окрім рівнян, які виїжджають на постійне проживання до інших міст, є й такі люди, які прибувають до Рівного з метою оселитися тут назавжди чи принаймні на кілька років. За статистикою, минулого року серед прибулих до обласного центру більшість становили мешканці сіл та менших міст нашої ж області – таких виявилося 60,3% від загальної кількості. Очевидно, жителі Городка та інших сіл вважають, що і в Рівному можна непогано жити, і не бажають емігрувати десь далеко.

645
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...