Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Селянин незаконно добував бурштин

Селянин незаконно добував бурштин

Хоч законодавство і стверджує, що природні багатства України належать відразу усім її мешканцям, однак на практиці жоден із звичайних сільських мешканців Рівненщини не зможе заробити капітал, торгуючи природними багатствами. Якщо влада ще закриває очі на збір селянами ягід та грибів для подальшого продажу (на щастя, це поки що можна робити безкоштовно), то добувати бурштин в індивідуальному порядку суворо забороняється.

Це правило чи то не знав, чи то проігнорував житель Сарненського району нашої області. Співробітники транспортної міліції випадково помітили чоловіка, який займався незаконним видобутком бурштину. Порушника затримали і все природне добро, котре йому вдалося дістати із земних надр, конфіскували. Сорокадворічний місцевий житель самовільно обладнав собі «робоче місце» на території кар’єроуправління у Клесові, яке знаходиться неподалік від залізничних колій. Використовуючи саморобну водну помпу, чоловік, вимиваючи грунт, займався видобутком бурштину. Його застукали на місці злочину правоохоронці Львівської залізниці, які здійснювали плановий обхід залізничних територій. Хоча правопорушення чоловіка не має стосунку до безпеки руху потягів, однак міліціонери не залишилися байдужими і допомогли своїм колегам знешкодити злочинця, що порушував офіційно існуючі правила використання земних надр. Проти чоловіка відкрили кримінальне провадження. В ході досудового слідства він визнав свою провину і співпрацював зі слідчими, завдяки чому отримав м'яке покарання – два роки умовно.

825
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...