Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Селянка малює картини косметикою

Селянка малює картини косметикою

Серед людей, які народилися та виросли в сільській місцині, багато таких, хто мало не з молоком матері ввібрав у себе любов до природи, народних звичаїв та особливий потяг до мистецтва. Так, сорокачотирирічна сільська голова Тараканова, що на Дубенщині, малює картини у фольклорному стилі, використовуючи замість фарб звичайну декоративну косметику!

Наталя Бороденко зізнається, що малюванню спеціально не навчалася: за освітою вона – вчитель німецької мови, з 2006 року обіймає посаду сільського голови. Наталя згадує, що в її батька теж був мистецький хист: удень чоловік працював комбайнером у колгоспі, а вечорами вишивав чудові картини – особливо гарно виходили в нього ікони. Наталя ж захопилася не вишивкою, а малюванням. Має двох дочок, тож вдома завжди було удосталь лаку для нігтів. Але жінка навіть не думала, скільки його піде на одну картину. Флакончики з лаком настільки маленькі, що для одного полотна їх доводиться купляти близько трьохсот! Тож навіть за умови використання найдешевшого лаку вартість одного лишень полотна з лаком без рами досягає тисячі, а то й півтори тисячі гривень. Проте Бороденко грошей не шкода – Наталя не вважає себе професійною художницею, малює за покликом душі. Коли серце прагне у небо, на її картинах з'являються птахи. Коли милується земною красою, жінка зображає квіти. Виставка робіт Наталі Бондаренко вже відбулася у Дубно. А в рідному селі жінка мріє поставити пам’ятний знак, котрий зображав би лелеку та вінок, як на її картині. Кожна квітка у вінку, на думку авторки, символізує собою окрему неповторну людську особистість.

1214
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...