Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Школярів Рівненщини годуватимуть краще?

Школярів Рівненщини годуватимуть краще?

Сьогодні, тринадцятого січня, зимові канікули у школярів Рівненщини завершилися і учні Городка, так само як їх колеги з інших навчальних закладів, повернулися за парти, щоб продовжувати гризти граніт науки. Другий семестр обіцяє бути більш складним та напруженим, ніж перший, адже наприкінці його учнів чекають підсумкова атестація і зовнішнє незалежне оцінювання.

Та якщо ці проблеми більше хвилюють випускників, то учнів молодших класів, а точніше їх батьків зараз у першу чергу турбує те, що рівненська влада вирішила підняти вартість харчування для дітей у школах. Аналогічне рішення прийняте і щодо утриманців дитячих садочків. Відтепер тим, чиї діти харчуються в навчально-виховних закладах, доведеться платити на одну гривню більше за кожен день і таку саму суму доплачуватиме міський бюджет. Хай це й не дуже багато, однак є й ті, у кого і таке невелике збільшення ціни за харчування викликає обурення. Василь Харковець, який очолює міське управління освіти Рівного, пояснює, що наше місто за якістю харчування дітей у школах та дитсадках знаходиться на одній із найнижчих сходинок у всеукраїнському рейтингу – Рівне четверте, однак не з початку, а з кінця списку. Виділивши з міського бюджету додаткові півтора мільйони гривень на дитяче харчування, чиновник сподівається хоч якось поліпшити ситуацію та наблизити їдальні навчально-виховних закладів до стандартів, встановлених на державному рівні. З початком року зазвичай прийнято проводити тендери серед організацій, які бажали б постачати дитяче харчування чи продукти до шкіл і дитсадків, але оскільки цьогоріч таких бажаючих майже не виявилося, більшість навчальних закладів змушені й далі користуватися послугами минулорічних постачальників.

956
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...