Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Швейне підприємство в Городку провело навчання з пожежної безпеки

Швейне підприємство в Городку провело навчання з пожежної безпеки

Цього тижня у Городку вчилися гасити пожежі. Хоча б мінімальні навики та вміння боротьби з вогнем повинні бути в кожної людини, адже як часто трапляється так, що у випадку загоряння на фірмі чи підприємстві починається паніка, ніхто не знає, де знаходиться вогнегасник і як ним користуватися, а якщо організація велика і багатоповерхова, то люди ще й не знають, де знаходяться аварійні виходи, і мало не розтоптують один одного, поспішаючи покинути палаючу будівлю.

Про те, як слід правильно себе поводити під час пожежі і що потрібно знати про поводження з вогнем, професійні рятувальники та пожежники розповіли працівникам українсько-німецького товариства «Алмі», яке працює в Городку. Ця фірма займається виготовленням швейних виробів. За словами вогнеборців, саме такі підприємства часто знаходяться в зоні ризику щодо ймовірності виникнення на них пожеж, оскільки на складах швейних фабрик зазвичай зберігається чимало горючих матеріалів. Тому працівників «Алмі» зібрали, щоб розповісти їм алгоритм дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації: що повинні робити при пожежі звичайні робітники, як мають діяти рятувальники. Спочатку була теоретична лекція про дії персоналу під час нестандартних ситуацій – не обійшли увагою й таку важливу тему, як надання першої медичної допомоги постраждалим під час пожежі до приїзду «швидкої». Далі перейшли до практики: пролунав тривожний сигнал і почалася евакуація співробітників офісного та складського приміщень підприємства. Звісно, справжню пожежу у приміщенні ніхто влаштовувати не став – роль імпровізованого джерела загоряння виконувала палаюча діжка, яка стояла на вулиці. Працівники «Алмі» під керівництвом рятувальників вчилися вправлятися з порошковими вогнегасниками та правильно гасити пожежу.

1283
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...