Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Сина острозького мера, пійманого на хабарі, відпустили під заставу

Сина острозького мера, пійманого на хабарі, відпустили під заставу

Останнім часом нерідко можна почути про хабарників та розкрадачів державних грошей чи майна, яких суд відпускає під домашній арешт після внесення ними застави, розмір якої не дотягує навіть до суми вкраденого чи взятого в якості хабаря. Схожий випадок на днях стався і в Рівненській області – син мера Острога, котрий працює в міліції, вийшов на підписку про невиїзд після того, як вніс заставу, розмір котрої менше, ніж сума хабаря, який він вимагав.

Сергія Шикера затримали за звинуваченням у вимаганні 3500 доларів. Щоб жертва швидше розсталася з грошенятами, Шикер погрожував завдати важкі тілесні пошкодження у випадку відмови сплатити йому хабар. Інцидент трапився в кінці березня цього року. Після того, як про вимагання і погрози стало відомо правоохоронним органам, Сергія Шикера, що працював на посаді помічника оперативного чергового в черговій частині Острозького міського відділу міліції, взяли під варту. Однак уже незабаром син острозького мера Олександра Шикера опинився на свободі. З'ясувалося, що Сергій Шикер вніс заставу в розмірі шістдесяти неоподатковуваних мінімумів, тобто 73000 гривень. За теперішнім курсом така застава не дотягує навіть до 3200 доларів – виходить, що вона менша, ніж сума хабаря, на який розраховував Шикер. На час проведення досудового розслідування Сергія Шикера відсторонили від роботи в міліції. Олександр Шикер чи то насправді, чи то лише на словах виявляє неприродну байдужість до справ власного сина. Коли журналісти попросили мера Острога прокоментувати звинувачення на адресу Сергія, батько сказав, що з сином не спілкується і йому особисто ніхто про затримання сина не повідомив: мовляв, сам випадково прочитав таку новину в Інтернеті. За даними заступника прокурора Рівненщини Андрія Боровика, Сергія Шикера затримали в момент отримання частини хабаря – 12 тисяч гривень і 500 доларів.

1153
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...