Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Скільки коштує навчання в Рівненських ВУЗах

Вже давно всім відомо, що вартість навчання на деяких спеціальностях аж ніяк не відображає популярність та потребу у цих кадрах працедавців.

Але деякі спеціальності традиційно залишаються досить дорогими для абітурієнтів.

Отож, за даними офіційного сайту Національного університету "Острозька академія", цьогорічним абітурієнтам найдорожче обійдеться навчання за спеціальністю "Правознавство". До речі, саме тут навчатиметься найбільше студентів-державників. Контрактників-бакалаврів вивчать за 13000 гривень на рік. Здобути фах журналіста, культуролога, релігієзнавця та історика обійдеться дешевше — у майже 8500 гривень на рік.

У Національному університеті водного господарства та природокористування на 10% у порівнянні з минулими роками зросли держзамовлення на технічні напрямки. Як і раніше найдорожче тут здобути освіту за напрямком "Архітектура", де навчання на денній формі коштує 10000 гривень на рік. Найдешевшою (6000 гривень) є спеціальність "Гідротехніка (водні ресурси)".

У Рівненському державному гуманітарному університеті найдорожчими спеціальностями залишаються менеджмент (9410 гривень) та іноземна філологія (9400 гривень). Дешеві чи можливо не затребувані спеціальності "Книгознавство" та "Фізика", навчання на яких коштує найменше — 6280 гривень.

811
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...