Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Скільки сільська рада заплатила за ремонти доріг перед виборами!!!

Скільки сільська рада заплатила за ремонти доріг перед виборами!!!

Заглянув під кінець робочого дня на сайт http://spending.gov.ua/ та глянув на що витрачає бюджетні кошти наша сільська рада (тут я писав як ви самі можете це перевірити) і як це вже традиційно був шокований!!!

Почну з того, що болить мені, виявляється на вул, Захаржевського в с. Городок проводився капітальний!!! ремонт дороги, капітальний КАРЛ!!!

І на цей капітальний ремонт було витрачено 161035.00 гривень!!!


вул. Б. Хмельницького в с. Городок - витрачено 187 865.00 гривень


вул. Набережна с. Карпилівка - витрачено 574 668.00 гривень


Не володію ситуацією по інших вулицях, але на вул. Захаржевського зроблена пародія, а не кап. ремон закидано пару ям 5 сантиметровим слоєм асфальту.

1296
RSS
АНАТОЛІЙ КОНОПУД
19:12
по вул.Захаржевського(на підїзді до ставка )висипаний щебінь пролежав в кучах десь до 2-х місяців.Оце недавно розгорнули по тій калюжі, як там їздити і ходити невідомо.Зробили нормально ділянку на підїзді до з/д колії, все інше…
В розмові з старшим бригади по вкладанню асфальту вияснив, що тариф на 1м. кв. асфальту складає 400-450грн.
В позаминулу неділю побачив як ложили асфальт по тій вул., що біля матері ЛО(чому в святу неділю проводять роботи(«Памятай день святий святкувати»)).Ну а 5років, чому нічого ніде не робилось(до виборів виходить).Доречі по вул.Б.Штейнгеля асфальт вкладали до приїзду Януковича, по вул.Шевченка до приїзду Кличка, по вул.Набережній під вибори Юхименка(кнопкодава у ВР часів Януковича).
Загрузка...