Перша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.uaПерша соціальна мережа на селі - gorodok.rv.ua
Сайт твого села - останні новини, цікаві обговорення, корисна інформація

Скільки студентів навчається в Рівному і про що вони мріють?

Скільки студентів навчається в Рівному і про що вони мріють?

Учора, 17 листопада, Рівненщина разом з усією Україною святкувала День студента. На даний момент в інститутах, університетах, коледжах та інших вищих і середніх спеціальних навчальних закладах Рівненської області освіту здобуває майже 42 тисячі винуватців цього свята, тож відзначати було кому! Підрахували, що найбільше студентів навчаються в Рівненському гуманітарному університеті, на другому місці – НУВГП, а замикає трійку лідерів МЕГУ. Серед місцевих коледжів молодь надає перевагу медичному та аграрному.


Молоді рівняни хочуть бути юристами та журналістами


Традиційно кількість студентів, які здобувають освіту на денній формі навчання, більша, ніж тих, хто вчиться заочно. Крім того, зараз кількість студентів, які вчаться на платній основі, перевищує число тих, хто здобуває освіту на «бюджеті». Які ж майбутні спеціальності найбільше приваблюють сучасних студентів? Три типи факультетів, де зараз навчається найбільше студентів, це – міжнародні відносини, юриспруденція та журналістика. На честь Дня студента у МЕГУ організували концерт силами самих студентів. Першокурсник Андрій Лубнін потрапив до числа тих чотирьох щасливчиків, яким доручили вести цей захід.


Першокурсник вважає свою перевагою комунікабельність


Хлопець відразу ж погодився на пропозицію, тому що вже має чималий досвід проведення вечірок у період навчання в школі, а також вважає своєю позитивною рисою добре підвішений язик – на думку Андрія, вміння гарно говорити ще не раз виручить його в житті. Зараз же головна мета хлопця – отримати диплом європейського зразка, а потім емігрувати до Німеччини. Відповідаючи на питання, хто такий студент у його розумінні, Лубнін каже, що для нього студент – це, перш за все, особа, в якої є певне дозвілля, яка завжди має чим зайнятися і без проблем знайде собі цікаве заняття. «Якщо студент успішний, йому завжди знайдеться застосування», – переконаний хлопець.


Студентам приємно, що їх пам'ятають


Разом із Лубніним концерт веде Анастасія Пономарьова. Дівчина вступила до МЕГУ, тому що має мрію досконало опанувати іноземні мови. Настя каже, що зараз у молоді з'явилася реальна можливість реалізувати себе на міжнародному рівні та зробити внесок у розбудову власної держави. Для Пономарьової День студента – одне з найголовніших свят у житті. Анастасія говорить, що наявність такого свята дуже заохочує до навчання, приємно, що про студентів у країні пам'ятають навіть ті, хто вже давно не в студентському віці і не має стосунку до сфери освіти.


Що показували на концерті до Дня студента?


Більшість з учасників святкового концерту – першокурсники. На сцені лунали вітчизняні пісні, показували традиційні українські танці, виступали народні театри, команди КВК та ансамблі сучасного естрадного танцю. Наставникам подобається, що, крім здобуття знань за обраною спеціальністю, їх підопічні прагнуть ще й творчого самовираження. Тетяна Розумна, художній керівник центру естетичного виховання МЕГУ, говорить, що в них представлені дуже різні колективи. Щороку концерт до Дня студента виходить дещо експериментальним, бо весь час перші курси інші, з'являються нові неординарні, талановиті юнаки та дівчата. Цінують в університеті й ті творчі колективи, які працюють тут із року в рік і вже здобули визнання.

954
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...